| Zauvek_Melinia_1997 a întrebat:

Sunt derutata, daca tocmai m-am depilat cu crema pot sa folosesc autobronzant sau crema cu pigmenti care coloreaza pielea pentru 1 zi doar? Sau sugerati-mi alt ceva am liceu maine si vreau sa port pantaloni scurti, am pielea foarte alba si daca iau ciorapi imi va fi cald, si as vrea sa imi inchid putin tenul, pot folosi autobronzant tocmai dupa depilare?
Vreau un raspuns urgent.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Eu nu-ti recomand; s-ar putea sa faci o iritatie si sa nu te mai poti expune pentru multa vreme imbracata de vara. Gandeste-te ca nu e recomandata folosirea cremei dupa epilare! Deci mai bine nu! Si... chiar vrei sa mergi la liceu in pantaloni scurti?!