| andreeavld32 a întrebat:

Sunt fata si am apoape 17 ani. Ieri am fost la iubitul meu si am facut ceea ce se numeste sex fals. Penisul lui nu a facut contact direct cu vaginul meu deloc. Si nici nu am simtit sa fi ejaculat nici macar pe langa, pt ca am atins si n. aveam nimic. Plus ca intrerupeam eu asta mereu ca sa nu se ajunga mai departe. azi insa ma simt rau. Sunt f obosita..ma doare spatele, burta. Exista sanse sa fi ramas insarcinata?

3 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

Sex fals? E o denumire inventata de tine? Cum sa existe sanse sa ramai insarcinata? Zero sanse.

| CristinaMariaGG a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata. din moment ce nici macar nu ati facut sex...

| andreeavld32 explică:

* am uitat sa precizez faptul ca a ejaculat pe abdomenul meu dupa toate astea. Durand cateva secunde pana sa poata sa faca asta iar apoi am incheiat orice" activitate