| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Toata ziua mi s-a zbatut ochiul drept. Acum am facut " de te zbati de bine sa te zbati mereu, de te zbati de rau sa stai " si nu s-a mai zbatut. E de rau? Eu am si putin strabism si nu port ochelari iar pe langa asta sunt si putin anemica. M-am cam speriat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dar în Moş Crăciun crezi? Sunt supersitiţii! Haide mă fraţilor, suntem în secolul XXI, ce dracu?!

| cristimihailov a răspuns (pentru Gizăz):

Gizaz zi-le tu tata... asa cum le stii tu, ca au scris carti dupa tine...

Maine poimaine incepe sa danseze in jurul aragazului precum in "Dances with Wolves". Spune-i mai pe bune cum e cu chestiile astea. Sa mai mearga pe la scoala.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu cred in asemenea superstitii