| EllyEliana a întrebat:

Buna TPU...
Tocamai am intrat pe clasa a 9-a.(da stiu boboaca) si as vrea sa va intreb cate ceva in legatura cu balul bobocilor
1.Merita sau nu sa particip?
2.Cine va alege perechiile care vor participa?
3.De ce in majoritatea timpului castiga fetele care au cate 4000 de prieteni pe facebook dintre care daca cunosc vreo 300 (sa fiu indulgenta)

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. Cum doresti. Eu unul nu sunt genul care sa petreaca prin cluburi, deci am preferat sa nu ma duc si nu mi-a parut rau. Daca tu consideri ca te vei distra, atunci mergi.
2. La mine la liceu s-a facut un fel de casting pentru miss si mister cu cateva zile inainte de bal. Un "juriu" format din elevi mai mari ii punea pe cei de clasa a 9-a sa treaca cateva probe.
3. Din moment ce sunt populare, banuiesc ca sunt votate de majoritatea.

| pufulescu a răspuns:

1. Da merita, ca sa socializezi.
2. Nu stiu!
3. Asa e societatea azi, superficiala, adora superficialul.