| anonim_4396 a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati. Ce crema pentru mâini crapate si uscate, cunoasteti? Dar as vrea sa imi spuneti una buna pe care ati incercat-o si voi.

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Incearca crema de maini Neutrogena. Am incercat-o si este extrem de folositoare. Este facuta de norvegieni, care au o clima foarte rece si un aer extrem de intepator. Crede-ma ca iti lasa maine ca si catifeaua.

http://www.1001cosmetice.ro/......tie-rapida

| Jouliete a răspuns (pentru frostxtq):

Iti multumesc mult ca mi-ai spus. am incercat crema si este superbuna, imi face mainile asa cum imi doream eu sa fie, foarte catifelate.

| frostxtq a răspuns (pentru Jouliete):

Ma bucur mult ca te-am ajutat! Sa stii ca tate cremele din gama Neutrogena sunt foarte bune, chiar daca sunt putin mai scumpe decat o alta crema, sunt super. Tocmai pentru ca sunt facute de oameni din tarile scandinave unde-i foarte frig si au nevoie de protectie. happy

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu folosesc 2 creme
Una o am de la Yves Rocher ( imi place tare mult cum mirose, e de la colectia cacao)
Si una de la Bioderma, atodem, hidrateaza foarte mult pielea si o face fina. Ea un pic mai scumpa in jur de 25 de lei, dar isi merita banii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te poti lua dupa alte fete/femei deoarece epiderma ta nu este identica cu a lor. In comert sunt creme cum ar fi cele cu extract de galbenele care sunt apreciate precum si ieftine. Daca d-ra LaLaura este o snoaba si foloseste creme ""cu renume"" si foarte scumpe nu inseamna ca sunt si bune.

| LaLaura a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu sunt snoaba, a cerut creme pe care le folosesc si sunt foarte bune, si i-am spus ce folosesc eu si imi repara pielea, folosesc si crema de galbenele ( practic masajul), dar dupa o zi de facut curat cu clor si domestos, crede-ma ca crema de la bioderma face minuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa folosesti crema cu vitamina A si E. Este foarte buna.

| Happinessssss a răspuns:

Buna. happy
Eu nu folosc tot aceeasi crema de maini, dar una buna pe care o folosesc ar fi FLOPRENA. Nu e prea scumpa si eficienta. Daca nu te multumeste suficient, poti gasi o gramada de alte creme in supermarketuri.dar cele mai eficiente se gasesc prin farmacii, plus ca sunt mai naturale. Sper c-am fost de ajutor! :*
Funda? love struck