| IngridGreta a întrebat:

winking
Vad in fiecare zi un baiat pe hol la scoala si cred ca e dragut. Am facut cunostinta recent cu mai multi colegi si prieteni de-ai lui, dar cu el nu am avut curajul. La colegele lui faceam ceva de genul "sunt..." "eu sunt..." si apoi "incantata". la fete merge asa, dar cred ca ar fi ciudat sa dau mana cu un baiat. as vrea un sfat de cum sa fac cunostinta cu el, ca sa ma si tina minte!
Multumesc!winking :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fetele trebuie sa intinda mana: asadar, te duci la el, ii intinzi mana, te prezinti si...il pupi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e nimic iesit din comun sa te duci si sa dai mana cu el. Faci cunostinta cu el iar daca lui ii va placea de tine, va cauta ocazii sa te bage in seama si sa vorbiti. Daca nu, eu zic sa nu te implici mai tare ca sa nu se observe ca il placi.