| milkaCappuccinca a întrebat:

Vazusem pe aici intrebari cu cadouri de Valentine's day. Deci de aici revine si intrebarea mea. Desi eu as vrea sa ii ofer ceva simplu dar care sa aiba o semnificatie mai aparte, nu e neaparat sa fie cumparat, dar nici exclus. Astept parerile voastre in legatura cu acest lucru happy!

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu zic ca tu ar trebui sa stii mai bine ce sa ii cumperi. Acum gestul conteaza. Un ceas poate... Unul mecanic, clasic. Acum tu stii mai bine si ce i-ar placea, e iubitul tau nu al nostru laughing

| milkaCappuccinca explică (pentru T0T):

big grin este ceva la care m-am gindit, insa niste idei mai multe si mai bune sunt mereu bine-venite! oricum mersi ca ti-ai dat cu parerea))

| T0T a răspuns (pentru milkaCappuccinca):

Ah, ok vrei sa te inspiri. Da, nu e nimic rau. Oricum orice i-ai lua sunt sigur ca o sa fie bucuros datorita gestului.winking Poate un parfum, un set gilette, un tricou...Dar tot ceasul mi se pare cel mai misto big grin

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Apropo de tricou ar fi misto sa purtati niste tricouri de ziua aia care sa se completeze cumva. Ar fii o idee.

| Dariusuu a răspuns:

Ai putea să-i cumperi o felicitare sau să-i scrii chiar tu o scrisoare de dragoste parfumată cu inimi roșii colorate.

Ce zici?

| milkaCappuccinca explică (pentru Dariusuu):

Tot este o idee! destul de draguta... mersiwinking

| andru10best a răspuns:

Uite cateva idei de cadouri aici:
http://www.surprizewow.com/......ecare-zi/.
Insa cel mai bun cadou nu mai tu il stii. La multi ani!