| pwp a întrebat:

Buna TPU.
voi ce bloguri cititi?
voi aveti blog?
daca da, puneti link!

Răspuns Câştigător
29 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl găsești la avatarul meu!
Pa, pa.

| AnaisC a răspuns:

In general bloguri de muzica, rock logic:))
Si mai ales cele ce trateaz ao porblema reala nu jurnale virtuale
Poftim blogul meu:
www.WarAndRiot.blogspot.com

| LoveAngel223 a răspuns:

Uite blogul meu:http://reeapinki.wordpress.com/ sunt la inceput sper sa-ti placa.

| Shift a răspuns:

Http://igreeec.blogspot.com este al meu. XD Citesc...toate cele trecute la blogurile pe care le urmaresc. :d

| Roxx_2569 a răspuns:

Http://roxana-memories.blogspot.com/ este al meu. nu am prea multe pe el, pentru ca nu-l am demult...

| hope2destiny a răspuns:

Nu prea citesc, doar www.domnisoara-in-mov.blogspot.com si am blog: www.galaqthiiik.blogspot.com/, da` nu am mai scis de asta`vara =))

| BlackRose_2003 a răspuns:

Http://andreeabea.blogspot.ro/ - asta e blogul meu, stiu ca pana acum nu am scris nu stiu ce, dar ma gandesc serios sa scriu saptamanal articole interesante :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://wearingwithstyle.wordpress.com/

Răspuns utilizator avertizat
| AnaAreMere05 a răspuns:

Http://thedarksisters.wordpress.com/
Asta e blogul pe care l-am creat acum cateva zile! Sper sa iti placa, si, daca iti place, sa ne faci si publicitate, daca vrei.