| BadAngel3 a întrebat:

vreau sa imi spunti parerea voastra sincera. Vad tot feluri de copii pe facebook ( mai ales fetele ) care atunci cand fac poze vor sa li se observe sanii, fundul si fac bot. Isi scot fundul asa inafara cat mai mult posibil ca sa se observe si sanii la inaintare. Plus botul ala de rata extrem de enervant. Extrem de enervant este toata pozitia lor. Voi ce credeti? Eu nu suport astfel de specimene.

7 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Well
Nu trebuie sa mai fie si prosti pe planeta? ce ar fi daca toti am fi destepti?
E faza ca, toti sunt morti dupa like-uri si comentarii (perverse in special) la pozele lor "sexy".

| OldSoul a răspuns:

Ce sa le ceri, pentru 1000 de like-uri sunt in stare sa faca poze si goale happy
Penibil

| peperonies a răspuns:

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.

| Deaad a răspuns:

Au prea multi hormoni in ele si vor sa fie *** de catre idiotii care pun botul la pozitiile lor. Obsedate de facebook care nu au ce face cu viata.
Astea au mai multe sanse sa ajunga curvve pe centura, sa isi imparta pizddele cu toata lumea.Mi-e scarba de ele.

| doreal a răspuns:

Si ele sunt oameni pana la urma.

| BadLara a răspuns:

Si ce vrei să arate? Şosetele? Cât au luat la teză la mate? Colecţia lor de timbre? Tema la fizică?

| Troll86 a răspuns:

Si cam ce raspuns astepti matale la acest topic? Asistam la indobitocirea natiunii in sistem accelerat. Go with the flow my brothe'.