| Denyisssa a întrebat:

Vreau sa-mi fac un mic tatuaj dar...parintii mei nu prea sunt de acord cu aceasta ideesi nu-i pot convinge sa accepte. Ajutati-ma si pe mine cu niste idei sa-l ascund in caz ca-l fac, ps:este pe sold.

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Poti sa il faci pe sold, pe lateral sau dupa ureche daca ai parul lung. happy
Alege ceva mic si de efect, nu stele si trifoi ca toata lumea, ci un simbol care te caracterizeaza.

| Denyisssa explică (pentru frostxtq):

E buna ideea dar vreau un nume...si ma gandesc ca poate se intalneste vreo ocazie ceva si trebuie sa ma schimb in fata ei...multe motive

5 răspunsuri:
| LastMimzy a răspuns:

Eu zic sa-l faci sub san, e cel mai sigur loc si arata si bine happy
Daca il faci pe sold va fi destul de aiurea daca mergeti la mare de exemplu...

| neutrino a răspuns (pentru LastMimzy):

De ce nu pe talpa?

| Denyisssa explică (pentru LastMimzy):

Pai ma refer direct pe linia pe care imi tin boxerii rolling on the floor))

| Denyisssa explică (pentru neutrino):

Ca nu il pot vedea de fiecare data cand vreau ca trebuie sa ma descalt etc.