| Cristi112 a întrebat:

vreau sa stiu cum se numeste melodia indiana care a cantat-o Mihai Ristei in seara aceasta 25 10 2014 la TE CUNOSC DE UNDEVA, multumesc.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Mundian To Bach Ke, de la Panjabi Mc, si a cantat-o Florin Ristei.

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu am scris bine, uite aici: https://www.youtube.com/watch?v=kAgFkVO7IeM

| Cristi112 explică (pentru IsabelaIssa):

Multumesc mult, de mai bine de 10 ani cred ca o caut, iti sunt foarte recunoscator.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Cristi112):

Cu placere happy

| Cristi112 explică (pentru IsabelaIssa):

Dar cum ai cautat-o si ai gasit-o?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Cristi112):

Pai pe pagina de la "Te cunosc de undeva"- FB, apar melodiile care au fost in acea seara. Si daca dai click pe link-ul cu melodia ce o canta Florin, acolo scrie numele melodiei si artistului.