| msKat a întrebat:

Vreau sa va inteb cum pot sa cuceresc un baiat. El este cu 5 ani mai mare ca mine (dar stiti voi varsta nu conteaza). Ne cunoastem de mai mult timp dar abia saptamana asta am inceput sa mai vb. Eu il plac foarte mult si de asta nu vreau sa renunt usor. Deocamdata nu este in tara dar va veni peste o saptamana. Este genul de baiat care se comparta foarte frumos cu fetele. Chiar nu stiu ce sa fac. Pentru ca eu sunt foarte timida cand vine vorba de baieti. Deci va rog sa imi scrieti parerile voastre. (dar fara mistouri, jigniri vau alte chestii) Va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi tot. P.s dau FUNDA la cel mai bun raspuns evident. happy big grin

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Daca chiar e cumsecade cum ai spus si vorbeste frumos cu fetele e ok, dar poate vorbeste numai cu tine asa frumos, te-ai gandit? Daca ai observat si tu scene ca te-ar place nu vad de ce nu i-ai putea spune si mai departe vedeti voi. Curaj, nu are de ce sa-ti fie rusine.

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

''El este cu 5 ani mai mare ca mine (dar stiti voi varsta nu conteaza)''
Pariu ca daca era cu 5 ani mai mic ca tine varsta conta?

| msKat explică:

Multumesc, o va va iau sfaturile in considerare.