| simona997 a întrebat:

Vreau si eu descrieri pentru poze, va rog!

Răspuns Câştigător
| XabcAlina a răspuns:

Dă-i unui bărbat mână liberă şi te vei trezi cu ea prin toate locurile

# De la început e doar un pas până la final, fă ce simţi, să nu te minţi, e scopul principal.

Dacă vrei să plângi, plângi! Dacă vrei să ţipi, tipa! Dacă vrei să cazi, REZISTA!

Lasă-i pe alţii să se agite:"şo what?" Nu contează cine comentează! Iar dacă eşti pe fază o să vezi k nu mă intereseaza`!: -j

Te'a iubit băă! Da' e mai bine aşa. Nu o meritai, tu doar te jucai.: -j

Sar zice că totul trece. Dar ştii. Orice lovitură lasa cicatricehappy.

Tot respectul pentru băiatul care are curajul să spună: Nu pot, am prietenă şi o iubesc!

Mulţi oameni te judecă fără a te cunoaşte, dar după un timp, îşi dau seama că au greşit!

Am învăţat că totul are o continuare, că nu exista muncă fără să ai o consolare.

# Cu cât eşti mai simplă, cu atât eşti mai specială.

Viaţa merge numai în şuturi.Ai căzut, te-ai ridicat, înveţi noi moduri să te scuturi!

Am să fac rău, de dragul de a nu face bine, ştiind că dacă fac lucruri rele, o să mă simt bine! devil

E prea târziu acum, nu mai cred că în vorbe goale: -j! Fără fapte, cuvintele tale sun banale [: *] `.

Nu mă uit în urmă. Trecutul rămâne trecut`! Unde am scuipat nu mai puphappy.

Nu exista scopuri de neatins, exista caractere slabe.

Când crezi că ai găsit toate răspunsurile... vine viaţa şi schimba întrebările.

# Zâmbeşte, atunci când doare cel mai mult, zâmbeşte chiar dacă pe interior îţi vine să ţipi de furie, zâmbeşte!

Îmi pare rău că nu sunt aşa cum mă vreţi, dar nici nu mă veţi vedea altfel!

# Vă credeţi liberi, dar nu ştiţi să definiţi libertatea.

# N-o să uit ceea ce mi se greşeşte. O să fiu bună cu cine merita şi rea cu cine trebuie.

Mulţumesc pentru toate bârfele. sincer nu m-am mai simţit de mult aşa puternică!; x

O femeie puternică face din nimic orice îşi doreşte!

Uneori ne e mai bine să găsim acel lucru simplu care să complice situaţia.

Eu nu cred în destin, cred în ceea ce îmi oferi şi în ceea ce pot alege!

Uneori, înăuntrul meu e un război care pare să nu se termine niciodată.

Învăţat să trăiesc prezentul şi să las în spate trecutul. şi ca-n viaţa nu-ţi alegi tu rolul ci doar decorul.

Avem puterea de a alege lucrurile care ne fac fericiţi; dar şi puterea de a refuza lucrurile sau persoanele. care ne fac să suferim.

Niciodată să nu te oferi pe tavă! Oricât de mare ar fi premiul.

@ De multe ori, persoanele care te judecă – sunt cele care-şi doresc să fie în locul tău.

@ Omul care are răbdare să nu se răzbune imediat, ori te iartă, ori se răzbuna cumplit.

@ Cel care zâmbeşte atunci când lucrurile iau o întorsătură proastă s-a gândit deja pe cine să dea vina.

@ Foarte puţine lucruri se întâmpla atunci când trebuie, iar restul nu se întâmpla deloc.

@ Lumea nu-ţi va face niciun cadou, crede-mă. Dacă vrei o viaţă, furo!?

@ Cel care zâmbe? Te în loc să se înfurie va fi întotdeauna mai puternic.

@ Şi ştii că niciodată n-o să mai fie cum a fost. Şi multe lucruri acum nu mai au rost...

Fundă?!laughing

3 răspunsuri:
| Sabina_Andreea_1997 a răspuns:

Pupici cu sclipici
i-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy... iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc, unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

| Achiței_Bogdan_2000 a răspuns:

Sunt oamenii care rezonează cu tine, care stii că merită să fie acolo, în viaţa ta!