Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2612409intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Apr
SATI 249.990AFISARI
108.715VIZITE
89.678V. UNICI
4 Octombrie 2012
simona997 intreaba:

Buna TPU vreau si eu descrieri pentru poze mersi ofer funda

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    4 Octombrie 2012 13:36
    XabcAlina a răspuns:

Dă-i unui bărbat mână liberă şi te vei trezi cu ea prin toate locurile

# De la început e doar un pas până la final, fă ce simţi, să nu te minţi, e scopul principal.

Dacă vrei să plângi, plângi! Dacă vrei să ţipi, tipa! Dacă vrei să cazi, REZISTA!

Lasă-i pe alţii să se agite:"şo what?" Nu contează cine comentează! Iar dacă eşti pe fază o să vezi k nu mă intereseaza`!: -j

Te'a iubit băă! Da' e mai bine aşa. Nu o meritai, tu doar te jucai.: -j

Sar zice că totul trece. Dar ştii. Orice lovitură lasa cicatricehappy.

Tot respectul pentru băiatul care are curajul să spună: Nu pot, am prietenă şi o iubesc!

Mulţi oameni te judecă fără a te cunoaşte, dar după un timp, îşi dau seama că au greşit!

Am învăţat că totul are o continuare, că nu exista muncă fără să ai o consolare.

# Cu cât eşti mai simplă, cu atât eşti mai specială.

Viaţa merge numai în şuturi.Ai căzut, te-ai ridicat, înveţi noi moduri să te scuturi!

Am să fac rău, de dragul de a nu face bine, ştiind că dacă fac lucruri rele, o să mă simt bine! devil

E prea târziu acum, nu mai cred că în vorbe goale: -j! Fără fapte, cuvintele tale sun banale [: *] `.

Nu mă uit în urmă. Trecutul rămâne trecut`! Unde am scuipat nu mai puphappy.

Nu exista scopuri de neatins, exista caractere slabe.

Când crezi că ai găsit toate răspunsurile... vine viaţa şi schimba întrebările.

# Zâmbeşte, atunci când doare cel mai mult, zâmbeşte chiar dacă pe interior îţi vine să ţipi de furie, zâmbeşte!

Îmi pare rău că nu sunt aşa cum mă vreţi, dar nici nu mă veţi vedea altfel!

# Vă credeţi liberi, dar nu ştiţi să definiţi libertatea.

# N-o să uit ceea ce mi se greşeşte. O să fiu bună cu cine merita şi rea cu cine trebuie.

Mulţumesc pentru toate bârfele. sincer nu m-am mai simţit de mult aşa puternică!; x

O femeie puternică face din nimic orice îşi doreşte!
    ...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)