| simona997 a întrebat:

vreau si eu mai multe descrieri pentru poze facebook.

Răspuns Câştigător
| DiaDiana9988 a răspuns:

Atunci cand intr-adevar contezi pentru cineva, acea persoana isi va face timp pentru tine mereu, fara scuze si minciuni.

Singurul baiat dupa care o sa alerg vreodata, imi va striga : " Mami, ma prinzi?"

Poate ca nu am fost ceea ce iti doreai, dar am fost mai mult decat ceea ce meritai.

Am invațat că fericirea nu se cerșește, că un zambet nu costă nimic, că ura nu are nici un loc în viața mea, că momentele grele sunt benefice pentru a crește și ce este mai important...am invațat să iubesc necondiționat.

place sa fiu eu, sa nu arat tristetea din sufletul meu.

Nu este ciudat cum apreciem anumite persoane numai dupa ce dispar din viata noastra?

Am invatat sa respect, ea respecta doar banii. Am invatat sa lupt singura, ea e zero fara tati si mami.

Formeaza numarul meu ori de cate ori vrei sa vorbim. Cheama’ma si o sa vin.

. Sunt momente in viata in care oicum ti’ar sta trupul, sufletul ti’e in genunchi!

Un zambet fals nu se observa mereu... Privirea insa, nu poate minti!

Nu m’am trezit cu aceeasi pofta de viata... De acum cine are ceva de zis sa’mi zica’n fata!