| Alle19 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste, frumoase, pentru iubitul meu, il cheama Razvan si este putin cam suparacios si... as vrea niste statusuri care sa il defineasca si sa ii arate cat de mult il iubesc! va roggggg, Funda love struck

Răspuns Câştigător
| CrIsTinaMiky a răspuns:

Uite un status compus de mneee: Teiubesc pentru ca tu imi demonstrezi ca imi esti alaturi orice ar fi, teiubesc pentru ca tu ma vei iubi in continuare orice ar fi, teiubesc pentru ca imi alini sufletul zi de zi, teiubesc scriu legat pentru ca nu te pot mintiii deoarece scriind " te iubesc" dezlegat poate tu crezi ca voi mintii, iar scriind "teiubesc" legat nu vor mai exista ocolisuri sau minciuni! Si iti spuun ca in continuare te voi iubii orice ar fi..Si nu mai sta suparat zi de zi ca ai iubita taa care te va ajuta zi de zi... Tu doar iubestema si iti voi raspunde sentimentelor orice ar fi! Tu esti unicul baiat pe care il voi iubi indiferent de parerea lumii:X

1 răspuns:
| BebeZpacit a răspuns:

DE CE e rara O FemEIE CUMinTE Si FRUmOaSa? DE CE atuNCI cand O GAseSTI O INSeli cu PRIma ZDREANTA PROASTA? Te iubesc am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja dar un val obraznic v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv... ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.
Sper sa-ti placa:X:*