| MariaEllena a întrebat:

vreau si eu niste statusuri pentru fete care sunt invidioase si proaste de genul :
"Bitch, frumuseţea ta provine de la photoshop! "
"Ştii " prinţesă"? Invidia se vede chiar dacă foloseşti fondul de ten "statusuri ca astea. Funda! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SrAnaM a răspuns:

Daca multi baieti umbla dupa tine inseamna ca lucrurile ieftine atrag multi cumparatori

Cand se uita cineva la tine pe fb spun ca esti frumoasa si draguta dar cand isi dau intalnire cu tine si te vad o iau la fuga(CE POATE SA FACA PROGRAMELE DE EDITAT POZE)laughinglaughing

5 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| EgoFiet a răspuns:

Sper sa-ti placa!

-Daca sunt subiect de Barfa`Tu cretino esti o tarfa!

~Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!

-Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu :X

-Sa nu tipi la ea! Ca o doare capu` Sa nu cumva sa ii faci ceva! Ca te ia draq!

-Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!

-~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!

-Poate ca asta o sti si tu. Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu!

Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.

-Te exprimi în lacrimi vărsate, asculţi o melodie şi te laşi uşor pe
spate în acelaşi pat plin de păcate

-Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greata

Te vad in fata Esti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime... tu ramai pitic de casa!

-Am prea multe defecte, in fata acelora care se cred "PERFECTE"

-De multe ori, persoanele care te judecă – sunt cele care-şi doresc să fie în locul tău.

-Si ma pis pe toate amintirile frumoase. Ca oricum acele amintiri erau doar momente false

-Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa. Isi cere scuzeTrafa!

-•; x. plang ιn hohote de ras. day єvєryday. auzι bєy.[!? ]. hey! 'tє`n mortιι tєι.[ ].; x•

-Pisii.nu fii speriată. dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

-Măă super pis pe tine` Adu-Ţi amiNte ca şi tu` ai facut`o când am avut super nevoie`de tine!

-Calcă-i în picioare...Arată-le că nu te doare!

| Dimaondraxworld a răspuns (pentru EgoFiet):

Esti proasta rau ca matura numa jignesti asta e genul de copila imatura

| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| michelladin a răspuns:

Ce sa-i spun unei fete care m-a facut tarfa?