Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2963487intrebari
Quiz-uri TPU
StarShinerS
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Iul
SATI 286.661AFISARI
127.852VIZITE
111.003V. UNICI

Buna TPU, vreau si euniste statusuri misto de fete...

Fundalove struck...mersi:*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Buna!
    • nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

• Incearca sa razi si tu de viata,nu lasa numai viata sa rada de tine."

"

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Ma inalts sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

• Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

• Peste toate trecem q capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

• pfff Ce Sa`Tzi Fac ? asta e Firea.credeai Ca n ViaTa Te inseala DoaR privirea ?

• Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte,Invatz sa intorc spatele cand nu sunt pretzuita,Invatz sa ma fac respectata,Chiar daca nu toata lume m`nghite

Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

• Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine.eO am nevoie dOar de cei care au nevoie de mine!:X"

• Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presus

• Zambetul este accesoriul meu preferat

• Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    "ScUZaMa DaK sunt prea iNsisTeNtA dar Tu Esti Un DrOg Si eU sunt dEpEnDeNtA"