| IoNy_MaDa_1992 a întrebat:

Buna happy
Trebuie sa îi fac unui coleg un cadou de Craciun. E cam retras, se uita la Naruto (pentru cei care stiu), joaca basket asculta Eminem
Ps: Are 14 ani
Aveti idee de vreun cadou urgent!

Răspuns Câştigător
| TonyTZu a răspuns:

Pai uite un si-te cu tricouri ia o poza cu Naruto scrie pe ea adica sa o editezi in photoshop sau sa dai poza unui coleg care stie photoshop sau orice si scrie pe ea numele lui uite un si-te aici http://www.tricouri-personalizate.eu/ aa da si e 50 de lei unul dar ma rog faci cum vrei asta e doar un sfat sau o cana dar intreba-l mai pe ocolite ce marime poarta sau du-te la mama lui si spune-i ca ai ceva sa ii zici si o intrei ce marime poarta... Funda

1 răspuns:
| Rosiilabucata a răspuns:

Comanda de pe net o bandana ca a lu' naruto, o minge de basket...si o ciocolata.