| AGirlWithDreams a întrebat:

Buna tuturor. Am 17 ani si pana acum nu am avut niciun iubit. Nu stiu daca e normal sau nu, altele la varsta mea cred ca au avut zeci de prieteni pana acum. Nu pot spune ca sunt urata, dar nici frumoasa, sunt normala... uitati aici o poza cu mine https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/......5337_n.jpg Sunt inteligenta, si...nu mai stiu ce sa zic. Voua vi se pare normal? Nu stiu ce sa mai spun despre mine ca sa nu para ca ma laud, de zis ar fi multe dar nu sunt eu in masura sa ma caracterizez. Cateodata ma gandesc ca o sa mor sigura, eu si cainele meu laughing vreau doar o parere din partea voastra si fara rautati daca se poate. Mersi :*

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te vad mai dai un link? Daca iti convine sa stai cu un sofer de autobuz de 24 ani din Brasov te astept si asa ma mai ajuti sa facem mancare ca nu le prea am cu bucataria, si nu beau nici nu fumez sant o fire calma si intelegatoare

| mgtow a răspuns:

Arati bine daca e comunicam prin fb vrei?

| SkyPilot a răspuns:

Eu te plac, dar sunt "luat". Daca eram singur, as fi fost interesat sa ne cunoastem mai bine. Nu e nimic anormal ca nu ai avut prieten. Poate esti mai pretentioasa. Stai linistita, va apare si in viata ta "alesul". Nu e nici un motiv de disperare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic anormal. Esti tanara, frumoasa, nu dispera, o sa iti gasesti tu pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta, acum o 100 de ani era perfect normal asa ceva, acum ai sanse sa fi luat drept ciudat ca nu faci sex cu altu si stai 2 saptamani cu el si gata ai o "relatie". Sa fiu sincer eu 19 ani, si nu am o relatie. Apropo nu te stresa ca nu esti urata si proasta nu pari, deci calma ca la momentul potrivit vei gasi baiatul potrivit nimic mai mult.

| Voidwithin a răspuns:

Fizic vorbind, eu chiar cred ca esti frumoasa.
Totusi cred ca te ingrijorezi prea mult.
Probabil sunt multi baieti care te plac dar sunt mai rusinosi ca tine. Poate unii cred ca ai iubit si de aceea nu iau initiativa.
Acum urmeaza si o intrebare pe care ar trebui sa ti-o pui:
De ce vrei sa intri intr-o relatie?( Asta am dedus eu din intrebare, poate am gresit).

| AGirlWithDreams explică (pentru Voidwithin):

Nu stiu daca vreau, eu voiam sa stiu daca sunt cu adevarat o ciudata sau nu laughing. Ai dreptate, sunt baieti care ma plac, sau cel putin asa spun ei...dar nu a fost sa fie

| DarthRevan a răspuns:

Nu cred.Eu am 17 ani sunt baiat si nu am avut iubita niciodata.E normal avand in vedere cate relatii de ragat exidta.Defapt alea nu sunt relatii.Sunt dstractii

| AGirlWithDreams explică (pentru DarthRevan):

Ma bucur ca mai sunt baieti care gandesc astfel

| DarthRevan a răspuns (pentru AGirlWithDreams):

Pai, hai facebook? poate voribm mai multe,happy nu te gandi la prosti hey hey. happy

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu este nimic anormal a nu fi avut un prieten pana acum. Ai tot timpul, nu trebuie sa te grabesti. O sa vina si momentul in care o sa gasesti pe cineva, trebuie doar sa ai rabdare.

| AGirlWithDreams explică:

Asta e treaba...ca nu sunt pretentioasa. Vreau doar sa ma iubeasca

| AGirlWithDreams explică:

Probabil ca ai dreptate Peac...dar tot ma simt ciudata laughing

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Stai linistita! Nici eu nu am avut vreodata o iubita, adevarul este ca nu ma prea integrez in societate, o societate pe care in mare parte o urasc, de aceea nu prea comunic cu oameni, mai ales cu fetele cand vad cat sunt de imature, needucate si reduse mintal, unele desigur! De asta nu am eu prietena poate o fi si in cazul tau ceva asemanator sau poate esti timida! Mult Succes!

| Aciu_Denisa_1995 a răspuns:

Iubirea vine de la sine... daca tu o cauti nu vine...