| anonim_4396 a întrebat:

Deci..am luat o bateie cam urata si (normal) nu mi-a convenit..ideea e ca as vrea sa stiu cum sa mă apar sau sa sa mă bat. Nu vreau răspunsuri gen : Bătaia nu e o solutie, lectii de autoapărare. Apreciez daca îmi dati si ceva arme.dar sa nu-mi ziceti de pistoale, cutite
sau asa ceva. Am 17 ani spre 18. FUNDAA;!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Bataia este o solutie dar nu pentru cei dotati intelectual.

3 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Mergi la un curs dar nu de karate sau alte prostii, mergi direct la kick box, muay thai sau ceva serios.

| HereToHelp123 a răspuns:

Nu cred ca ai tu 17 spre 18 laughing Ai 14 sau 15 maxim, dupa numele tau "1999" si poza de profil happy Lasa bataia.Asta nu o inveti ca-ti zice unul pe TPU: da un pumn,pac o dreapta, pac o stanga si e lesinat. Asta se invata, se practica, nu te trezesti peste noapte luptator laughing Eu zic sa lasi bataia, esti mic.Ai timp destul si pentru astea.