| Cristian_Camciuc_1996 a întrebat:

Buna tuturor.In toamna voi intra la liceu.Si inca nu am gasit gazda, in Constanta ( Cet ) zona liceului Gheorghe Miron Costin.As dori o gazda care sa aibe grija de mine pentru ca nu ma prea descurc sa imi fac singur de mancare, ati inteles ideea. Sper sa ma puteti ajuta

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Daca stai in gazda cu vreo ruda, atunci da, se va ocupa ea si-ti va da din mancarea ei, insa daca inchiriezi apartamentul/garsoniera de la un strain, acela iti va da cheile, isi va lua banii si te va lasa singur. Nu sta nimeni sa iti faca de mancare. Trebuie sa te obisnuiesti sa te descurci singur.