| MaryMarik17 a întrebat:

Buna tuturor.Intr-o zi am mers cu 2 baieti si o prietena in parc si eu fugaream unul dintre ei.Mi-a venit sa iau o varga si nu stiu ce am avut in minte si l-am excitat dar nu s-a intamplat nimic grav.Astazi am iesit doar cu ei 2 si l-am excitat intentioanat pentru ca si el vroia dar tot nu s-a intamplat nimic.Cand am ajuns acasa am vb cu el prin mesaje despre colega cu care am mers data trecuta in parc si un baiat care o place.I-am spus acelui baiat ca e gelos iar el a negat si a spus ca ma place mai mult pe mine dacat o place pe ea dar nu ar fi cu mine.Atunci am inceput sa ma intristez dar am incercat sa vb normal cu el. Dupa cateva minute m-a intrebat daca sa se combine cu o fata pe care si eu o cunosc iar eu i-am spus ca:"da de ce nu?"Ce parere aveti? Eu il plac dar nu stiu ce este intre noi.Inainte si acum inca suntem prieteni dar ma doare ca a spus ca nu ar fi impreuna cu mine.Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

L ai extitat cu varga?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

L-ai excitat cu varga? straight face
Esti masochista?hee hee

| xOneTwoThree199 a răspuns:

Immm,ori vrea sa te faca geloasa...ori nu-i pasa de tine, adica te considera doar o amica si nimic mai mult...