| MariaSerenaBlumore2 a întrebat:

Intrebarea mea este: Credeti ca daca imi doresc foarte mult sa ajung actrita,desi nu fac cursuri,si nu voi face facultate am sanse? Ma refer actrita de filme,serial, etc in strainatate.Eu stiu ac e greu,ca iti trebuie talent,dar voi ce credeti? De ce aptitudini are nevoie un om ca sa fie poata deveni actor? In afara de talent? Pentru ca stiu ca teatrul de cinema este mult mai usor decat teatrul autentic, de scena.Multumesc anticipat.Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| Beccaaa a răspuns:

Se pare ca noi avem acelasi vis. Cred ca e posibil daca chiar ai talent, si bineinteles daca te faci remarcat printre ceilalti care au acelasi vis ca tine si care, de exemplu, se lupta pentru acelasi rol.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de talent și bani!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa presupun ca ai studii si talent mai ai nevoie de multe multe multe cunostinte si pile in domeniu sa prinzi macar niste auditii mai rasarite

| neutrino a răspuns:

Da, daca ai si alte calitati. Televizorul este plin in fiecare zi cu "actrite" fara studii, dar care au alte calitati.

| MariaSerenaBlumore2 explică (pentru neutrino):

Alte calitati cum ar fi?

| cristimihailov a răspuns:

Cred ca o mare calitate ar fi sa stii cu cine te vei culca...

| peperonies a răspuns:

Ai aceleasi sanse pe care le am eu daca imi doresc foarte foarte mult sa fiu mai inalt.