| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Buna,va rog sa ma ajutati dau funda! deci, de vreo 3 saptamani mereu seara inainte da a ma culca am nevoi la toaleta desi am fost cu vreo 10 minute inainte de a ma trece treaba mica iar happy. si ciclul mi-a intarziat 2 zile, si mai este veva eu saptamana asta am tinut post de luni pana ieri si culmea m-am ingrasat un kg desi nu am prea mancat? ce am? posibil o sarcina, desi nu am intretinut relatii dar am mai vazut pe net ca poti ramane si fara contact! plz help

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Deci iti recomand sa tii ceva cald acolo jos. Eu cand pateam asa, puneam apa foarte calda - nu chiar extrem de calda, sa nu se topeasca sticla - si o tineam acolo pana se racea, seara, inainte de culcare, si urmatoarea zi nu aveam nimic. Cand era mai rau, iti tineam mai multe sticle - pe cum se racea, o umpleam din nou cu apa calda.
Sper ca ti-am fost de folos! Ai grija de tine!
(Si nu, nu ai ramas insarcinata deloc!)

2 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata. Corpul tau nu foloseste proteinele din mancare in momentul respectiv. In timp se adauga. Stai linistita nu e nimic grav.

| Popescu_Roxana_1990 explică:

Scuze pentru cateva greseli gramaticale dar m-am grabit