| LoVeLiFeEe a întrebat:

voi aveti multe like-uri pe facebook? nu vreau sa par disperata, dar eu nu prea am multe si ma uit la pozele unor prieteni si vad ca au peste 40 de like-uri, unele chiar pe 100 si nu stiu cum sa fac sa adun mai multe. Nu imi vine nici sa ma apuc sa trimit mesaje gen "like pls, dau inapoi" pentru ca nu vreau sa vada toti ca vreau like-uri. Pe langa asta, eu ma inteleg foarte bine cu prietenii in "lumea reala" si le dau si eu like-uri, dar nu inteleg de ce eu nu primesc. De la o vreme am incercat sa dau like la poze si sa le comentez, dar ma trezesc ca imi dau like la comentariu, dar like la poza tot nu am. Cum sa procedez? Nu vreau comentarii rautacioase; intelegeti ca nu ma simt bine sa vad ca restul au multe like-uri (desi nu se inteleg prea bine cu acele persoane care dau like), iar eu nu am. multumesc happy

73 răspunsuri:
| anonim329402 a răspuns:

Downloadezi una bucata film porno, pui filmu pe facebook, 25 likeuri garantat, am glumit dar cam asa merge, cu cat esti mai dezbracat(a) cu atat mai multe likeuri primesti

| AlexChrisNow a răspuns:

Frate...chestia cu like-urile ţine şi de frumuseţe şi popularitate. Ori una, ori alta. happy Uite, de exemplu, eu am peste 500k la poze şi nu sunt aşa frumos, în schimb, am mulţi prieteni şi din România, şi din Canada (unde locuiesc).

| Ceeezar a răspuns:

Salut. Sfatu meu e sa iti cumperi un aparat misto la 2000 lei Nikon de preferat si sa te apuci sa iti faci poze clare la fara si in ceata in spate sau sa gasesti un prieten care are aparat!
Si pozele sa fie cat mai artistice, eu am cate 200-300 like-uri la o poza :-s. bafta! Funda?

| Sidonia_Norma_1982 a răspuns:

Www.pfinance.ro - am testat si este foarte bun, o comunitate doar de romani ce ajuta

| Sidonia_Norma_1982 a răspuns:

Www.pfinance.ro l-am testat pentru un FanPage si este foarte util, iar acum cred ca o sa bag ceva puncte si pentru followers si tweets :) Recomand!

| lorenutza3771 a răspuns:

Pai gasesti si tu niste persoane care au foarte multe like-uri [ cineva din prietenii tai ] si ii intrebi daca poti sa-i etichetezi pentru o perioada scurta [ 2-3 saptamanii] in poza ta. dupa ce faci multe like-uri poti sa anulezi eticheta happy. Sper sa te ajute :d. Funda? puppy dog eyes

| RedAngell a răspuns (pentru lorenutza3771):

Asta poate sa faca oricine dar tot nu castiga nimic mai mult pierde

| SosoLaura a răspuns:

Eu fac sute de like-uri cu:
http://goo.gl/nqbsqd
Este Gratis, pagina din Romania
Simplu si rapid!

| bestsocialplan a răspuns:

LoVeLiFeEe, If you have more real Facebook fans in your page then you can get more likes, share and comments on your post. I have only 10000 fans in my page but i always get 4000-4500 likes on my post when i update status. If you want more real Facebook likes or fans then you can use the website https://bestsocialplan.com/

Thank you
Net Sagor

| DjCold a răspuns:

Da am peste 150 dar sa stii ca cu timpul o sa strangi multe si eu aveam cate 10-20 like-uri maxim si muream de ciuda dar mi-am dat seama ca am 100 de prieteni si am mai adaugat si acum am 1.145 si imi dadeau like-uri ar trebui sa-ti mai adaugi prieteni uite facebookul meu daca vrei like iti dau eu http://www.facebook.com/angheluta.andrei.16

| Stelist_Fot_1997 a răspuns:

Heyy! vreau si eu cu 100, 200 de like-uri mai multe! pentru ca ma uit la unii si vad ca au cate 500 de like-uri! :* te rog da-mi sa am si eu la poze cate 200 like-uri! multumesc

| VaneSabau99 a răspuns:

Hei...big grin eu am destul de multe like-uri pe facebook.La inceput in primul an aveam mai putine 20-30 like-uri dar pe parcurs multa lume m-am adaugat ca prieten sau i-am adaugat eu.In 2 ani am reusit sa am 2090 de prieteni(nu ii cunosc pe toti) dar prin faptul ca ai multi prieteni iti poti asigura un nr destul de mare de like-uri.O alta metoa...fa-ti o poza cu cineva popular o pui la profil, o etichetezi si lumea care iti da like la poza va fi un prieten de pe facebook al acelei persoane "populare".Pur si simplu le dai add friend la acele persoane care dau like si nu le ai la prieteni. Funda?

| A_S_Alyn_2000 a răspuns:

Like poza de profil plz. dau inapoi https://www.facebook.com/silviu.alin.draghici;)

| Nicolly2014 a răspuns:

Daca vrei sa aduni like scrie la o poza de a ta: Daca esti on like sau :Jur, jur, jur ca dau like.Sau :like daca esti super.

| Da_Andra_1995 a răspuns:

Https://www.facebook.com/andrahmt da-mi cerere si da-ti cu parerea. Eu, personal, nu am facut nimic sa am "atatea" like-uri. Pur si simplu nu te mai "agit" atat. :*

| jaaneman a răspuns:

For boosting your opportunities of gaining you ought to go with this service to ensure that you can be in great deal. - http://ranklikes.com/

| Stefan_Gabi_1960 a răspuns:

Nu pot să dau laikuri

| Rîfînhoo_Jàwàd_1992 a răspuns:

10 J'aime! happy

| Chi_Angi_1998 a răspuns:

OK happy!

| Constantin_Costel_1998 a răspuns:

Buna... nu exista asa ceva, si like-urile le primesti in functie de poza!
Si eu acun 2 ani nu strangeam nici 20 de like dar acum am cel mai mult 120 like fara ca cer macar unul ......nic eu nu stiu cum de la 20 am ajuns la 120 big grin ei ti le dau ca vor si unii chiar ca le place ace poza!

| Vladescu_Ionut_1995 a răspuns:

Stiu eu cum sa faci like-uri cate vrei.da-mi add..robert_comannn@yahoo.it

| Ofyzzyale_Musti_1991 a răspuns:

Defap si" eu as vreau sa am mai multe like 1000 sau mai multe dah nu stiu cum sa adaug!

| Bns_Roberto_1996 a răspuns:

Cu fac si eu mai multe like