| angelica02 a întrebat:

Buna voi credeti in iele zis fantomele mirese, cineva mi-a zis ca intr-o noapte a dormit in padure acum demult timp cred ca sunt 50 de ani,si cica dansau, alta persoana mi-a spus ca acum 5 ani pe unde nu sunt case li s-au oprit motorul la masina si cica au aparut ele le-au inconjurat masina si nu puteau sa se miste si isi faceau cruce cu limba? voi ce credeti sunt adevarate

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Eu nu cred in ele, dar imi place sa ascult/citesc povesti de astea.
Pa!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureala!

| T0T a răspuns:

Sunt multe zvonuri, dar doar atât.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu cred.

| peperonies a răspuns:

Da clar da. le-am vazut si eu odata. noroc ca trecea mos craciun pe acolo si m-a salvat. a pus iepurasu de pasti pe ele sa le muste.