| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau sa am un baiat la mana cu ceva,sa joace cum vreau eu,sa fie catelusul meu,idei?
URGENT
Eu ma gandeam ca le-as putea legat de pat dezbraca, ii fac o poza si bam, Nu stiu
URGENTT

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Nu e o idee asa buna sa santajezi un baiat cu poze cu el dezbracat. S-ar putea sa obtii doar hohote de ras fiindca masculii au alta viziune asupra intimitatii, cel mai probabil o sa ii placa ideea.
Ai putea sa ii sugerezi ca vei raspandi zvonul ca e impotent sau isi da drumul prea repede, daca nu face cum spui tu.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Maturizeaza-te!

| MarianWLF a răspuns:

Die in flames *** -_-

| RainmakerX a răspuns:

Cica fetele nu se gandesc la prostii laughing
M-a amuzat enorm intrebarea ta =]]

Pe baieti ii doare undeva daca ii vede lumea dezbracati, mai ales daca arata bine.

Totul tine de personalitatea ta...
Daca te comporti asa atunci te cred si eu ca nu ai "catelusi" dupa tine.

| CuriousStuff a răspuns:

Aia e hartuire sexuala si santaj. Si chiar daca esti minora exista si scoli de corectie. Renunta la gandurile astea.

| Clorox a răspuns:

Cred doar ca esti o scorpie rea si a dracu!
Imi place!

| Dorotheea21 a răspuns:

Cu forta sau santaj nu o sa reusesti niciodata. laughing
Am ''catelusi'' de aproape sase ani, multi, si cu ''atributii'' diverse.
Ii am, in primul rand pentru ca ei VOR.
Tu vrei o razbunare de copil ''ranit'', nu supunerea unui barbat.
Pune-i dulcolax in cola, nu ai mentalitatea nici personalitatea necesara sa-i pui un picior pe cap, si el sa mai vrea, doar pentru ca stie ca tie iti place asa. laughing

| Zaygon a răspuns (pentru Dorotheea21):

Cu forta ajungi doar la mititica laughing

| Zaygon a răspuns:

Copila, du-te otara pe la psiholog si vorbim dupa. Nu ma mir ca sunteti generatii de prosti.

| Biu009 a răspuns:

Asa patesti cand te uiti prea mult la filme/seriale laughing