| XxLaUrYxX a întrebat:

Vreau sa stiu cum se face un cont pe hi5. Adica eu stiu cum se face dar de fiacare data cind bag datele si ele sunt bifate cu verde dau sa ma inregistrez si nu ma lasa!
Aa rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Heeii.
pai probabil nu te lasa deoarece poate mai ai un cont pe acea adresa de e-mail.
Incearca sa faci pe alta adresa.winking
Bye.
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes.

| Charlote224 a răspuns:

Trebuie să ai peste 15 sau inclusiv 15 ani, încearcă cu 1996 și o să meargă, sau poate nu merge codul poștal.
dacă e ceva îmi ceri id-ul prin mesaj la profil și îți fac eu cont dcaă vrei ^^
oricum eu îți urez succes.