| yomotherfucker a întrebat:

Buna vreau si eu glume din astea de caterinca. am stat cu un baiat mai mare ca mine si ma durea burta.laughing cat am ras gen
rosiile
rusionoase
cum le ziceam ceva
se inroseau sau

darar domnu sati cada si mainile si picioarele sa mergi in LIMBA
cacamas in drumu tau...

dau funda la cele mai bune big grin

1 răspuns:
| Iulian09 a răspuns:

Eu cred ca fiecare zona sa zic asa are umorul ei, daca ti-as zice ceva glume poate nu le-ai intelege.Cred ca trebuie sa stai ceva timp langa niste persoane ca sa le intelegi glumele, umorul.Si nu toata lumea poate sa faca pe altii sa rada, parerea mea e ca te nasti cu asta.