| Atat_Andreea_1990 a întrebat:

Buna vreau si eu idee cu nume frum pentru a pune pe fb numele meu este Andreea big grin

1 răspuns:
| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Si eu ma numesc andreea, eu acum il am pe acesta
♡ Άɴdʀééa ♡ si uite si niste simboluri ♔ﻵ ֆ ղ°◦✿¤ ¥●๋ § ¦ Ω Ψ Φ Ж ж ۞◕‿◕ ۩ ۝←☆★ † ‡ ‍ ₪ ℓ ⌂ ◙ ░ ▌ █ ▄ ▀ ◘ ● ○ ◊ ◄ ▼ ► ▲ ▬ ▫ ▪ □ ■ ▓ ▒ ◦ ☺ ☻ ☼ ♀ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫ 雅 清 » غ ○ ª ஜ »๏« ∂Đ Ϋ ٱ → ღ ← ڪے ◕ ▀▄ ╬ ڪ ● ξ ß ą ﴾͡๏̯͡๏﴿ ╰╮ ╰ ╮ Ƹ̵̡ Ӝ̵̨̄ Ʒ ﻉ√٥ﺎ ╰☆╮ ¨˜¨˜"°º• ღ♥•º°"˜¨ ¨˜"°º•♥ღ ™ ℜ σ β∈®⊥ ⇒β ∉ stε θ ρrψπΤ≡s∀ m¥ca ηa أ ف ض ل ح م في ΐ ℓ ε ڲ • ₣ ∩ © Ø ∩ └┐ ª ß έ! " # $ % & ' ( ) * +, -. /? > =