| XoxooAnonim a întrebat:

vreau si eu niste massuri!

1 răspuns:
| ɹαℓυ a răspuns:

Pe sistem, hai pe sistem / Pana dimineata bem
Cand e frate langa frate / Se da lumea la o parte
Noi nu ne-am nascut bogati / Noi am fost copii saraci
Tu esti regina mea/Eu sunt regele tau/Tu esti iubita mea/Eu sunt iubitul tau/Te iubesc mai mult decat as fi crezut/Te iubesc la maxim poate si mai mult
De ce vrei sa pleci si nu ai rabdare/Ca eu iti ofer ce nimeni nu are/De ce vrei sa pleci fara sa ma asculti/Pentru alcineva ma uitzi
Stii cand pleci nu stii cand vii/Fir-ai tu viata sa fii/Esti strain nu-i ca acasa/Nimanui de tin nu`i pasa
M-am rugat la D-zeu/Sa-mi apari macar in vis/El tzi-a dat un chip de inger/Si la mine te-a trimis
Nu am bani/Ca la bani nu am noroc/Dar nu-mi pare rau deloc/Te am pe tine/Nu am bani/Tu esti toata averea mea/Si nu mai vreau alceva
As fugi cu tine in America/Vom lua banii de la tata ca a luat pensia/Ar fi bine sa mai pui si tu ceva/Hai, du-te si scoate-ti alocatzia
Mama ce le ai,ce le ai ,ce le ai/Ce bine le dai,ce le dai,ce le dai/Ce bine le faci,ce le faci ce le zici/K sa-i ofticci,sa-i oftici,sa-i oftici!
___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___
Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul!
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit .acum ca am crescut . am realizat ca asa este
Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Sper ca te-am ajutat si daca vrei:
Funda :* postat la 4 Mai 2011 12:05
Raspuns la intrebarea:
Bunaa ! Vreau si eu niste statusuri . mai frumoase . Dau funda !
Pe sistem, hai pe sistem / Pana dimineata bem
Cand e frate langa frate / Se da lumea la o parte
Noi nu ne-am nascut bogati / Noi am fost copii saraci
Tu esti regina mea/Eu sunt regele tau/Tu esti iubita mea/Eu sunt iubitul tau/Te iubesc mai mult decat as fi crezut/Te iubesc la maxim poate si mai mult
De ce vrei sa pleci si nu ai rabdare/Ca eu iti ofer ce nimeni nu are/De ce vrei sa pleci fara sa ma asculti/Pentru alcineva ma uitzi
Stii cand pleci nu stii cand vii/Fir-ai tu viata sa fii/Esti strain nu-i ca acasa/Nimanui de tin nu`i pasa
M-am rugat la D-zeu/Sa-mi apari macar in vis/El tzi-a dat un chip de inger/Si la mine te-a trimis
Nu am bani/Ca la bani nu am noroc/Dar nu-mi pare rau deloc/Te am pe tine/Nu am bani/Tu esti toata averea mea/Si nu mai vreau alceva
As fugi cu tine in America/Vom lua banii de la tata ca a luat pensia/Ar fi bine sa mai pui si tu ceva/Hai, du-te si scoate-ti alocatzia
Mama ce le ai,ce le ai ,ce le ai/Ce bine le dai,ce le dai,ce le dai/Ce bine le faci,ce le faci ce le zici/K sa-i ofticci,sa-i oftici,sa-i oftici!
___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___
Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul!
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit .acum ca am crescut . am realizat ca asa este
Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Sper ca te-am ajutat si daca vrei:
Funda :* postat la 4 Mai 2011 12:05
Raspuns la intrebarea:
Bunaa ! Vreau si eu niste statusuri . mai frumoase . Dau funda !
Pe sistem, hai pe sistem / Pana dimineata bem
Kand e frate langa frate / Se da lumea la o parte
Noi nu ne-am nascut bogati / Noi am fost copii saraci
Tu esti regina mea/Eu sunt regele tau/Tu esti iubita mea/Eu sunt iubitul tau/Te iubesc mai mult decat as fi crezut/Te iubesc la maxim poate si mai mult
De ce vrei sa pleci si nu ai rabdare/Ca eu iti ofer ce nimeni nu are/De ce vrei sa pleci fara sa ma asculti/Pentru alcineva ma uitzi
Stii cand pleci nu stii cand vii/Fir-ai tu viata sa fii/Esti strain nu-i ca acasa/Nimanui de tin nu`i pasa
M-am rugat la D-zeu/Sa-mi apari macar in vis/El tzi-a dat un chip de inger/Si la mine te-a trimis
Nu am bani/Ca la bani nu am noroc/Dar nu-mi pare rau deloc/Te am pe tine/Nu am bani/Tu esti toata averea mea/Si nu mai vreau alceva
As fugi cu tine in America/Vom lua banii de la tata ca a luat pensia/Ar fi bine sa mai pui si tu ceva/Hai, du-te si scoate-ti alocatzia
Mama ce le ai,ce le ai ,ce le ai/Ce bine le dai,ce le dai,ce le dai/Ce bine le faci,ce le faci ce le zici/K sa-i ofticci,sa-i oftici,sa-i oftici!
___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___
Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul!
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit .acum ca am crescut . am realizat ca asa este
Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
*Sper ca te-am ajutat!