Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2733400intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Aug
SATI 222.952AFISARI
94.451VIZITE
82.328V. UNICI
28 Mai 2010
Anonim intreaba:

Buna... vreau si eu niste statusuri de fite, fitoase, pentru fete cu pretentiilove struck, mofturoase etctongue...cum ar fi "sunt nascuta sa fac fite"

dau fundita

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 47 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 44)
    > >|
  • 2 August 2010 17:11
    Lipiciosii.ro
    21 Februarie 2012 18:56
    xInessix a răspuns (pentru sίмρℓε☻кι∂a):
    Doamne. Niki nu stii Nu ai minte?
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • Raspuns utilizator suspendat
  • 28 Noiembrie 2011 19:10
    DuLcyK a răspuns:
    1. Nu halesc fitele, provoaca indigestie!

2. Cartea de credit e plina, fite si haine de firma. Nu-ti trebuie cunostinte, daca ai permis de fite.

3. Tu ai fite, eu am bani!

4. N-am fite de status, de aia nu port statusuri de fite!

5. Baieti ma cred fitoasa….la fete le dau clasa…. scuzatzi-mi talentul….dar asta imi e defectul.

6. Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine…Hai uita-te incoace, nu’s figuri de la Versace si nici arfe originale, ci doar fite mondialetongue Sper ca te-am ajutat happy
  • 28 Mai 2010 22:38
    16.laura.16 a răspuns:
    Pai tipul fetelor enumerate de tine au propria personalitate:puternica si de neinfluientat. Din acest motiv ele scriu ce simt nu ce le spun altii.
  • 28 Mai 2010 23:11
    cockie_green a răspuns:
    SuNt O fAtA iNcApAtNaTa, RaSfAtAtA, pRiEtEnOaSa, DeStEaPtA, cUrIoAsA, iAr DaCa ImI dOrEsC CeVa FaC tot PoSiBiLuL sa oBtIn... TiN fOaRtE mUlT la aSpEcTuL meu FiZiC...iMi PlAcE sa fIu In PaS cU mOdA imi place sa-mi traiesc viata, iniferent de obstacole!

aR fI prea bAnAl sa incEp sa fAc o lIStA cU cEeA cE cRed cA ti-aR cOnVenI tIE sa aUzi dEspRe mEnE. Eu sunt eU, tHu eSti thU fIecArE aRe cALitAtIiE lUi, Fiecare aRe dOzA lUI dE pRosTiE aI poVesTeA tA, eU am pOvEsTeA mEah! DaCa nu eSti cuRioS aTunCi nu ma aScUltA, ma sImT pErfEcT iN piElEa mEah, nimEni n`O sa ma sChimBe sunt uN oM sImPlU d`aStA fOLosEsc cUv. sImplE! nu cAut sa tE imPrEsiOnEz sI nu cErsEsC sImPaTzII aM fost tRaSa iN pIEPt dE prea mUltE peRsOanE nu vad niMic iEsiIt din cOmUn vAd doar tAranI iEsitZi din cOmUnA. mi-am pErmiS sa abErEz dEsChiS dRaStiC ShI sTii de ce? pAnA sI inImA mEah e dE plAsTic, aVeAm iN fata oRiZonTul cOnTurAt dE vIzIunI... cReZanD iN vOrbE, sIncErItaTe sI pRomIsiUnI. nu e nImIc cOrEcT sHi nu aStEpt rEspEcT din pArTeA tAh! °Ma invidiezi? Ai de ce °Ma barfesti? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe °Indrasneata? Daca tu esti pampalau °Incapatanata? Pana peste masura °Nemultumita? Intotdeauna °te-am insultat? Foarte bine, meritai°Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei°Modesta? In anumite cazuri °Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera °Rea? Cu cine merita °Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt? Depinde de al tau °Urata? Nici macar la prima ora diminetii °Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau °Originala? Mereu(spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata? De fiecare data °Tupeista? Pentru ca trebuie` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten? °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive °Falsa?...
  • 28 Mai 2010 23:04
    Kidd ♡ a răspuns:
    Buna renata :x:-*! Uite aici un site unde poti gasi multe status`uri super :x :http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=7883&page=5
  • 13 Ianuarie 2011 17:09
    Maiiya a răspuns:
    Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].

Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat... dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!

. Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

. Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

. In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

. Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.

.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz. da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/!

`Voi...
    28 Noiembrie 2011 19:27
    DuLcyK a răspuns (pentru Maiiya):
    Foarte frumoase statusuri! Mi-e mi-au fost de mare ajutor!
  • 2 Mai 2011 15:22
    Maryaxxl99 a răspuns:

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare.orice zi`n plus...sunt mai sus .restu`?doar vorbe goale !

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`tzi pasa!

.Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

.Dak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak...
  • 21 Mai 2011 13:16
    Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
    -Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
    -Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
    -Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
    -Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
    -Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
    -Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
    -Macar eu pot tine dieta, tu nu!
    -Poate ne casatorim pe mess
    -Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
    -Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
    Unele dintre aceste statusuri pentru fete fitoase sunt chiar amuzante. Distractie placuta!
  • 28 Mai 2010 23:12
    Matzaa a răspuns:
    M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora … tongue
    Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
    Am fite si pretentii si ma invidiaza toti baietii.
    Si orice sar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine, Cu sau fara voia ta.; x
    Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa.
    Cred ca te-am ajutat love struck
    12 Iunie 2013 20:01
    ßrëathë a răspuns (pentru Matzaa):
    ~`•Asearã te-am visat
    Cã te sãrutam
    Si de bucurie
    Am cãzut din pat~`•
  • 14 Aprilie 2011 22:28
    Irinus0356 a răspuns:
    Uuuuuuuuuu
  • 20 Iunie 2011 09:35
    Smotoceeel07 a răspuns:
    Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine!

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine
    Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mine
    Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|
    dar şi aşa
    Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce doresti`, ce` privesti, Dar ce Nu poti` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult, cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale... vrei sa ma vrajesti...STOP BABY! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult de mine. cateodata sa faci rau, aduce bine "

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii!

* Poate ca n-ar fi fost asa, Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pot sa tac. *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta! *
    1.Sunt o diva de pus in rama

Nu ca altele o panarama

2. Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

3.Bine arat, bine ma port

Nu`s pushtoaik de export

4.Am talent si arat bine

Mor baietii dupa mine

5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii…...
  • 16 Martie 2011 21:17
    daiana_2294 a răspuns:

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n-are rost! love struck

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.

♥. orice` ai face. tot` n`ai putea uita` de EA! Ea e` antitodul` tauu` Ea e` cea care` a avut` mereu` grija de sufLetu` tau` love struck!

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte! love struck *

* Nu stiu ce se intampla, sunt departe de realitate! Cand nu esti cu mine...O zis pare o eternitate! sad *

* I`m not the girl you knewed along time ago,maybe you didn`t observe that from a while i grow up! :Xx *

* You are too proud to stop her, thinking that she will come back! *

* Au fost zile si nopti,Au fost tigari si sticle! Au fost zambete, Si lacrimi, Si diverse tentative!:-> *

* Prea multe certuri prostesti! M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti! winking *

* Nu mai am control, Esti de`asupra mea! love struck.E ametitor. Vreau si tu sa simti asa! love struck *

* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc!>big grin ...
  • 26 Februarie 2011 20:07
    DeliciOaSaTaa a răspuns:
    Yubitsa fara suparare si eu am fite recunosc Dar eu imi fac singura status Daca ai fite cum zici thu si esti mofturoasa *** creazaty singura dupa propria personalitate
  • 3 Iulie 2013 09:47
    oanaade a răspuns:
    1) "Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap, dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ? Asta ii problema th’a.Nu ma cunosti? Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de-a mea’

3) Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie, altora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

8) :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati-ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi, Trezeste'te, prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca, poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii, vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit, la momentul potrivit, MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza ...
  • 16 Mai 2011 20:28
    ciucalataaerata a răspuns:
    Ma joc cu talente, si cu fite, sunt printesa intre fetite

2)Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant

3)fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc, dobor prostii dintr-un foc

4)sunt si doolce si amara,depinde de vrajeala sukarime si talent, dobor orice clasament diamant adevarat, exemplar unikt

5)vrei sa fii stilata ACCEPT,RESPECT dat n-ai clasa sa stii exagerezi, meditezi incerci sa ma COPIEZI

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥]

starLe pui conditzii, la toti care t vor Uita-te dar nu atinge, si uite-asa tu ii omori Fermecator, ai un zambet criminal Si fundu ala ar trebui sa fie ILEGAl Este extraordinar mersu ala intepat Iese din normal mersu ala elegant Stii prea bine, la tot ce ma refer Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper Ash vrea sa-ti cer, sincer un autograf Semneaza Domnïshoara care te-a dat peste cap!

Mersul meu de scena Te baga in dilema Vorbesc ca O profesoara cu un cuvant te bag in Boala pozez pozitii proprii iar voi TARFELOR da-ti Copy

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA

ca tine intr-o zi vad 10 stilul tau ma lasa rece nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac din grupul pustoaicelor tu te-ai dat la SEFA LOR

recunosc, m-am prefacut Dar am ajuns unde am vrut Si am tacut cand am plecat si am zambit ca a meritat!

Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" n-are valoare

Asta-s eu si n-ai ce face mami alta nu mai face

Plina de Idei pentru o iesire din Banal,acea Copila cu Acel Ceva Special Buna sau Rea, Dulce sau Amara, raman ORIGINALA

CeI care ma critica si Ma invidiaza Vor doar sa ma schimbe Pentru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata

Azi e unicat, maine e copiat, dar niciodata egalat

Are...
  • 12 Iulie 2011 17:37
    queenazalea a răspuns:
    Asta-i chiar mistoo :d...
    Sunt o fata unicata
    Din reviste decupata
    Moare lumea, moare, moare
    K am totul la picioare
    Sunt o zana-adevarata
    Si de haine-invidiata
  • 31 Mai 2010 16:45
    Raspuns anonim:
    Lumea zice ca sunt fitoasa dar mie putin imi pasa, nu sunt frumusete mare, am un pic din fiecare...
    Sunt cuminte si te fac doar din cuvintekiss
  • 9 Octombrie 2010 17:30
    Raspuns anonim:
    Yes
  • 20 Octombrie 2010 19:42
    Raspuns anonim:
    Sunt o mica finetze si invidiatha de multe zdrente:Xlaughing
  • 12 Decembrie 2010 15:12
    Raspuns anonim:
    Fite, gesturi si tupeu, Asta e talentul meu, Nu dai clasa si aspect frumusete si talent.Sunt fetita smecherita hai fa pasi si gura mica...tonguetongue...By AnooTsssA
  • 16 Decembrie 2010 17:23
    Raspuns anonim:
    Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat m-a sarutat 7 zile a oftat
  • 28 Decembrie 2010 09:53
    Raspuns anonim:
    Buna vreau si eu status de fitoase dar noi
  • 16 Ianuarie 2011 20:49
    Raspuns anonim:
    Buna!
  • 22 Ianuarie 2011 12:19
    Raspuns anonim:
    Tocuri inalte, parul lasat pe spate delikt rujata si atent parfumata…Mersul de felina pe barbati ii alina
  • 30 Ianuarie 2011 13:18
    Raspuns anonim:
    Sunt o fata smekerita si stiu sa ma fac iubita
  • 1 Februarie 2011 00:03
    Raspuns anonim:
    1. m-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe ale tale idiotule.sau sa nnu te jignesc mai bine iti spun fraiertongue... 2. te iubesc. te doresc. date draq ca glumesc.oh go on. 3. i love you, i need you.
    . i like you...ai vrea tu.big grin.4.ma rog la Dumnezeu in fiecar zi.cu drag, cu deagoste.sa te dea dracului din fata mea ca doar pe tine te vad.deja m-am saturat pe bune.5.ma uit la luna, te vad pe tine.ma uit la stele, te vad pe tine.ma uit la soare, te vad pe tine. da mai date dracului din fata mea odata.laughingsper sa te ajute status astea ale mele chiar daca is pic vechi is dragute:*:*:*pup pe toata lumea
  • 1 Februarie 2011 12:24
    Raspuns anonim:
    Http://clopotelmonden.net/2010/02/statusuri-pentru-fete-fitoase.html uite intra aici sper ca te-am ajutat te-am pupat
  • 5 Februarie 2011 10:33
    Raspuns anonim:
    Inainte sa imi spui ceva ce vei regreta mai bine sa te uiti la tine si dupa sa imi spui tu mie ca am avut dreptate si ca esti un fraier in toatetongue
  • 5 Februarie 2011 12:19
    Raspuns anonim:
    Da cine are status dnd
  • |< <
    1 - 30 (din 44)
    > >|