| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de fite, fitoase, pentru fete cu pretentiilove struck, mofturoase etctongue...cum ar fi "sunt nascuta sa fac fite"

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau statusuri de fiite

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| queenazalea a răspuns:

Asta-i chiar mistoo :d...
Sunt o fata unicata
Din reviste decupata
Moare lumea, moare, moare
K am totul la picioare
Sunt o zana-adevarata
Si de haine-invidiata

| EoSiAtat a răspuns:

Buna...eu zic sa cauti pe net statusuri de fite si acolo sunt multe de acolo iau si eu:X
Sper ca te-am ajutat!:* Bye

| Papushikacustill a răspuns:

Lipiciosii si gasesti acolo de toatewinking!

| alyssa_7645 a răspuns:

As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele

| alisa_2498 a răspuns:

Sunt prea dulce ca sa fiu light.love struck

| AndutzZa a răspuns:

1.Numai suferii de fite, cand vb sa ti iei notite…. fite, gesturi si tupeu…asta e talentul meu….pe ecran da foarte bine…o printesa asa ca mine.
2.nascuta sa fac fite, nu sa le suport, nu te mai purta de parca am fi pe acelasi loc.voi ati vrea sa fiti ca mine.dar nu incercati ca nu va tine
3.am FiTzE
de la ParRiS sunt o zaana ca din vis
am …pigmentul colorat
si stralucesc ca un DiAmAnT:Xwinking
4.Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X"
5.Am tHalenT si mare sTil fata spatHe si proFil
6.In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spush Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt tongue Ca Sunt Fitoasa, Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?
7.Sunt fitoasa :X! nu-ti convine? Ză.i la Mata nu.mi zii mie!:p
8.Sunt o fata rasfatata, de Totzy Baietzyy adorata, Daca sty Cum sa ma iei, o sa-tzy dau ceva ce vrei.
9.Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară
10.
date tare, vino lent
pentru mine n'ai talen!
te dobor dintr-o miscare
ca sunt fata cea mai tare!
11.Nu exista Papagalii.laughing Doar Bufnite cu Tupeu!winking
12.iti dai prea multa importanta cand de fapt esti doar o zdreamtza
13.Sunt o mik vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftatkisskisskiss
14.[devil]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[; X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care~[:.]~
15. PotI sa ma UrastI, nu te CondamN.Dar CanD SunteM Fata\'n fata tu imi esti fan!tongue
16.devil__Sunt fata De pus in Rama:Xnu ca Orice panoramadevil__
17. draguta si fitoasa si la zdrente le dau clasa ca tine intr-o zi vad 10love struckstilul tau ma lasa recewinkingnu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac.din grupul pustoaicelor...tu te-ai dat la SEFA LOR!
18.is o fata frumoasa si fitzoasa.nai curaj sa ma saruti.ca am buzele prea dulci:*laughing
19.Ai vrea sa fii ca mine
Sa faci tot ce`ti doresti
Crezi ca nu observ cum ma privesti?
Oare mai crezi in povesti?
Poate m`ai crezut naiva,
Nu m`ai subestimat.
Dupa tot ce`ai faqt.in ochii mei ai picat.
20.~~[du-te lent si vin-o tare pentru mine nhai valoare]~~
21.cine a spus ca bani nu aduc fericirea inseamna ca nu stie unde sa faca cumparaturi
22.Sh` ma gandesc la ce nu e permis
La ce e interzis
La ce eu numesc : viss :-x
23.Pentru ca, iti spun de-acum: asa raman pana cand va creste iarba la mine pe mormant! love struck
24.De azi devin indiferenta...Devin mult mai rea... Devin fata perfectadevillove struck
25.Ea e Barbie love struck altele vor sa o imite smug la cat de scumpa este Barbiebatting eyelashes, nu prea isi pot permite. kiss
26.Stiu ca iau viata ca pe un joc, fiind pasionata mereu de primul loc love struck
27.Voi va chinuiti sa ma vorbiti...eu rad si va distrug :*
28.Si tot aud un reply anost: "Da un delete in urma la tot ce`a fost!
29.N`astept aplauze, ma f**` in faima ce`o viseaza unii. O fac de dragu` meu, nu si de dragu` lumii!
30. Poarta`te frumos cu ea`. E prea mik si nu stie ce` vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. cand zambeste. Zambeste`i si tu. cand greseste nu o certa. Ptr ca`i mik si ea si nu stie ce` vreaaa.

Sper sa iti placa si sa te ajute:*

| deeutza_1277 a răspuns:

1Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
2.Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.
3.Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

| deeutza_1277 a răspuns:

Hy

| alecsandra_5295 a răspuns:

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan`la moarte

| ßrëathë a răspuns:

~`•Aseara te-am visat
Ca te sarutam
Si de bucurie
Am cazut din pat!

| roxana_4405 a răspuns:

Misto st

| roxana_4405 a răspuns:

Iubeste-o nu-mi pasa pastreaz-o de tot iar p mine cand ma vezi sa te lingi pe b0t

| Piki_9731 a răspuns:

Pai cauta si tu laughing