| coMMi a întrebat:

happy. Vreau si eu statusuri de dragoste [ nu de despartire ]. Am cautat peste tot dar am gasit numai din-alea tampite straight face. Vreau si eu ceva mai special love struck. Unde nu se gasesc peste tot big grin. Si nu lungi ca sa te plictisesti citindule. scurte si dragute puppy dog eyes va rog frumos! [ dau fundita ]

2 răspunsuri:
| lilica1495 a răspuns:

Daca`ar sti mama ta ce faci tu,ar zice : Ohh,nu.[pentru ca te iubesc.]
parfumul tau ma face si astazi sa vibrez zambetul tau ma face oricand sa lacrimez.
Cat de special doar tu,imi faci in special stii tu!
Zambesc imi aprind tigara te privesc, spun ca plec tu imi zici "te iubesc"
Pentru ca il iubesc punct.

O privire si m-ai dat gata. Mi-ai luat mintile, mi s-a pus pata. Peste tot te vad numai pe tine. Peste tot ma vezi numai pe minee >; d Nu existam decat pentru dusmani, si pentru cativa prieteni, Care ne iubesc :X

• E o poveste p`care o styy.E p0vestea speciala din viata asta banala.Zambeshte`! Tu esti tot ce am mai bun`!:X •

• Nimeni pe lume nu stie mai bine sa m`aline :].`!•

Asculta-tsi inima si iti va spune:"Iubeste`o pana mori! Ca o fata ca ea nu gasesti de 2 ori!

Imi placi tu asa cum esti! C? nd ma certi si c? nd ma ierti! love struck

| mălina_1539 a răspuns:

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva
Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit happy si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger!
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc
Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine
Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide
Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine
Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui
Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL
Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit
Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi
Daca as fi un fluture mic maş ascunde intr-un plic iar cand plicul sar fi rupt as iesi sa te sarut
Pe cer sunt 12 ingerasi 10 se joaca, unul scrie poezii de dragoste, iar unul citeste acest mesaj
Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Oops te-ai lovit?