| biba a întrebat:

Buna:* vreau si eu statusuri pentru "tarfe", invidioase, dau funda la cele mai multe :*:X.

Răspuns Câştigător
| Addelutsa a răspuns:

Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!

~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!

~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.

•Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta•

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Se Ridica Tacticos.Nu Are Stare.Cateva Tarfe Ii Admira PuMeLe Din Picioare.In Seara Asta ESty Cea Mei Pretioasa.CEa Mai De
Valoare.Nu Aveti Nici O Sansa Doamnelor Zdrente Murdare.

-.- sa ne punem spate`n spate, sa dam zdrentzele la o parte! le-am luat pofta d viata sh am luat loku` 1 in fata!:X

NU TE BUCURA, daca iti zambeste EU am fost iubita lui. Doar pe mine ma iubeste! Si chiar daca acum ar vrea sa fie cu tine. Oricum mereu se va gandi la mine.

Ne iubim, sti? Si asta conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseazaraised eyebrows!

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata.Eu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! []

Uită'te la noi; x Şi dacă vei comenta ceva.Scz! Fetiţa mea. Dar ştii ceva? Te cam roade invidia

Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!

Aveti calitati aparente sh defecte permanente.sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Stii ceva dragutzaa? e mare diferenta intre tine si mine.eu nu am sange de tarfa in mine

Daca` le dai prea multa imp0rtantza` esti o zdreantzaa`.ia
atitudine fetitzo0o`; x. Si skuipa`i in fataaa`;-j

•×Eu` pot` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` Pentru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate!ו

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine? Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE

Sper ca o sa te ajute.:Xfunditsaa?:X

| Sory_Sory_1997 a răspuns (pentru Addelutsa):

Foarte tari statusurile tale!

22 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Uite aici: www.google.ro

| ionut931 a răspuns (pentru Nymphetamine):

Buna asta, nu cumva ai un blog cu acelasi nume?

| DennK a răspuns:

Cand toate pzdele imi fu* creierasii, imi pun statusu` asta si le inchid bottu` puppy dog eyes. :

*Fhăii, pizdocbatting eyelashes. Vezi că eu nu.s subiectu' tău de bârfă :*. Ce pot să îţi fac dacă mă.ta a făcut o târrrfă rolling on the floor).

Si in realitatee, ziiic chestii gen du.te d'aiicii fhaii, esti o trrrrfaa rolling on the floor. Chestia asta ma amuza, pentru ca eu o pronunt exact cum am scriss, trrrrrfa laughing.

| Narcis2007 a răspuns:

"i'm a *** and i know it!"

| Emrys a răspuns:

rolling on the floor))))) Cum poti sa intrebi asa ceva? rolling on the floor Te crezi mai superioara celor carora le dedici acel status? rolling on the floor Esti la fel ca elewinking

| ΔH a răspuns (pentru Emrys):

Vorbesti prosti... este chiar mai rau ca ele. rolling on the floor

| soniasonia a răspuns (pentru Emrys):

Ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X...

| pinkqueen98 a răspuns (pentru Emrys):

De unde sti ma? ...Ai fu***o tu cumva? ...Nuoh go on.si nici n-ai sanse sa ajungi la asa cevawinking..Hai jet ca comentezi fara rost:*.

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| B3B3LuShA_8010 a răspuns:

Buna. intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 si sigur vei gasi ce cauti:)

| soniasonia a răspuns:

Ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X...

| soniasonia a răspuns:

Ce ziceti voi? stiti bine ca nu-mi pasa voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate va dau clasa!

| soniasonia a răspuns:

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza.

| soniasonia a răspuns:

îtsi dai prea multă importantsă, când, de fapt, esti doar o zdreamtsă!

| soniasonia a răspuns:

Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază...Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă! tonguetonguetongue

| soniasonia a răspuns:

EU sunt fetita ta din vis Eucata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat - - - - - - - M-am nascut in ciuda ta sa suferi in urma mea cand vorbesc tu sa taci ca oricum n-ai ce sa-mi faci - - - - - - - Par FItoasa Dar La Toate Le Dau clasa Scuzami Talentul Dar asta Imi E Defectul - - star - - - - - - - Nu Sunt Proasta Ma Prefac Vreau Sa Vad Ce Ai In Cap - - - - - - - love struck...tonguetongue:

| freelander a răspuns:

Da ce nu mai stii ce sa crezi despre tine? laughinglaughing

| de_la_Brasov_Dumi_1994 a răspuns:

Urasc,prostituatele din Brasov care se cred ca sunt de lux da sunt terminate niste sdremte pisate ele vor bani si distractii ca miloagelle si sa manance bine ca fraieri sunt fraierii care pun botu la ellele like da e adevarat

| Gavriloaie_Carina_2001 a răspuns:

Înainte de Facebook numa familia ta știa cât de prost ești!

Ce îți dai ochii peste cap.îți cauți creierul?