Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2743277intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Aug
SATI 257.277AFISARI
115.358VIZITE
101.787V. UNICI
1 Septembrie 2011
biba intreaba:

Buna:* vreau si eu statusuri pentru "tarfe", invidioase, dau funda la cele mai multe :*:X.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    18 Noiembrie 2011 22:09
    Addelutsa a răspuns:

Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!

~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!

~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.

•Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta•

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Se Ridica Tacticos.Nu Are Stare.Cateva Tarfe Ii Admira PuMeLe Din Picioare.In Seara Asta ESty Cea Mei Pretioasa.CEa Mai De
    Valoare.Nu Aveti Nici O Sansa Doamnelor Zdrente Murdare.

-.- sa ne punem spate`n spate, sa dam zdrentzele la o parte! le-am luat pofta d viata sh am luat loku` 1 in fata!:X

NU TE BUCURA, daca iti zambeste EU am fost iubita lui. Doar pe mine ma iubeste! Si chiar daca acum ar vrea sa fie cu tine. Oricum mereu se va gandi la mine.

Ne iubim, sti? Si asta conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseazaraised eyebrows!

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata.Eu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! []

Uită'te la noi; x Şi dacă vei comenta ceva.Scz! Fetiţa mea. Dar ştii ceva? Te cam roade invidia

Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!

Aveti calitati aparente sh defecte permanente.sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Stii ceva dragutzaa? e mare diferenta intre tine si mine.eu nu am sange de tarfa in mine

Daca` le dai prea multa imp0rtantza` esti o zdreantzaa`.ia
    atitudine fetitzo0o`; x. Si...

• 9 Aprilie 2013 09:45
    Sory_Sory_1997 a răspuns (pentru Addelutsa):

Foarte tari statusurile tale!

- Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 19 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 1 Septembrie 2011 19:21
    Nymphetamine a răspuns:
    Uite aici: www.google.ro
    19 Februarie 2012 15:39
    ionut931 a răspuns (pentru Nymphetamine):
    Buna asta, nu cumva ai un blog cu acelasi nume?
  • 10 Iunie 2012 13:00
    BwbwRwzza a răspuns:
    Cand toate pzdele imi fu* creierasii, imi pun statusu` asta si le inchid bottu` puppy dog eyes. :

*Fhăii, pizdocbatting eyelashes. Vezi că eu nu.s subiectu' tău de bârfă :*. Ce pot să îţi fac dacă mă.ta a făcut o târrrfă rolling on the floor).

Si in realitatee, ziiic chestii gen du.te d'aiicii fhaii, esti o trrrrfaa rolling on the floor. Chestia asta ma amuza, pentru ca eu o pronunt exact cum am scriss, trrrrrfa laughing.
  • 20 Februarie 2012 00:50
    Narcis2007 a răspuns:
    "i'm a *** and i know it!"
    20 Februarie 2012 00:59
    AlexanderAdrian a răspuns (pentru Narcis2007):
    Sooooo manelistic
  • 20 Februarie 2012 02:12
    Emrys a răspuns:
    rolling on the floor))))) Cum poti sa intrebi asa ceva? rolling on the floor Te crezi mai superioara celor carora le dedici acel status? rolling on the floor Esti la fel ca elewinking
    20 Februarie 2012 11:21
    ΔH a răspuns (pentru Emrys):
    Vorbesti prosti... este chiar mai rau ca ele. rolling on the floor
    8 Martie 2012 02:34
    soniasonia a răspuns (pentru Emrys):
    Ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X...
    18 Aprilie 2012 18:00
    pinkqueen98 a răspuns (pentru Emrys):
    De unde sti ma? ...Ai fu***o tu cumva? ...Nuoh go on.si nici n-ai sanse sa ajungi la asa cevawinking..Hai jet ca comentezi fara rost:*.
    - Ascunde conversatia (3 răspunsuri)
  • 22 Mai 2012 17:04
    B3B3LuShA_8010 a răspuns:
    Buna. intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 si sigur vei gasi ce cauti:)
  • 8 Martie 2012 02:27
    soniasonia a răspuns:
    Ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X...
  • 8 Martie 2012 02:31
    soniasonia a răspuns:
    Ce ziceti voi? stiti bine ca nu-mi pasa voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate va dau clasa!
  • 10 Martie 2012 00:10
    soniasonia a răspuns:
    Sunt o bucurie pentru cei care ma plac si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza.
  • 10 Martie 2012 00:13
    soniasonia a răspuns:
    îtsi dai prea multă importantsă, când, de fapt, esti doar o zdreamtsă!
  • 10 Martie 2012 00:14
    soniasonia a răspuns:
    Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază...Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă! tonguetonguetongue
  • 10 Martie 2012 00:17
    soniasonia a răspuns:
    EU sunt fetita ta din vis Eucata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat - - - - - - - M-am nascut in ciuda ta sa suferi in urma mea cand vorbesc tu sa taci ca oricum n-ai ce sa-mi faci - - - - - - - Par FItoasa Dar La Toate Le Dau clasa Scuzami Talentul Dar asta Imi E Defectul - - star - - - - - - - Nu Sunt Proasta Ma Prefac Vreau Sa Vad Ce Ai In Cap - - - - - - - love struck...tonguetongue:
  • 29 Martie 2012 04:19
    freelander a răspuns:
    Da ce nu mai stii ce sa crezi despre tine? laughinglaughing
  • 18 Martie 2014 18:38
    Urasc,prostituatele din Brasov care se cred ca sunt de lux da sunt terminate niste sdremte pisate ele vor bani si distractii ca miloagelle si sa manance bine ca fraieri sunt fraierii care pun botu la ellele like da e adevarat