| Iustiina a întrebat:

Vreau si eu. un fel de status, rime, versuri de pus pe poze.adica imi modific pozele si vreau sa scriiu cate ceva pe ele... funda la cele mei boone si frumyx raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Statusuri
Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta !

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Un lOoK d bad g!rl . O inim@ d goOd chiLd . Eu pot sa fiu ca si tine Oricand . dar tuh qa mine Nikiodata.

n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.

E atata de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Dau Rime c0recte` Te ard l sentimente`Tzi se pare un miraj -eu itsi spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar 0ricum` fac ce fac si te sc0t din peisaj.

.Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Shi infrangeri care ma inaltza.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

Aici e v0rba d stil trebuie s ai sex-appeal s stii ce fki, nu te lasa c0ndusa tsine mereu capul sus calca`i in pici0are d0oar asa vei fi maree`!

Spui ca e pustoaica si nu`tsi place asa , dar asa cum e ea tsi-a furat inima . Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii itsi piere chefu` de`a face mishto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca mashina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer,acesta este portret robot de fraier .

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu !

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat !

Nu mai e Ea Fetitza ce tacea!Astazi iti spune PA,ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dp` tne zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa

Ştie să danseze, ştie cum să procedeze ştie să te ruineze, să te bulverseze să te amendeze, să iţi demonstreze că nu are cum să nu te intereseze.

N`am impresii`n cap`!Nu sunt figuranta`!Shi daca` esti cumva` de alta` parere`.Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!

.Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.

arzi de nerabdare sa dispar daca arzi de nerabdare arzi de tot macar.

Le pun conditii` la toti care` ma vor .Uita`te da` nu atinge si uite-asa eu ii omor.

Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala.

•Si as avea multe sa`ti spun.dar ti-as acorda prea multa importanta!•

Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu

Am cateva idei idei . Cine stie poate ies scantei

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Curaj sau doar 2peu Sa intri in jocul meu.

TotuShi ma admiRa,pentRu ca Sunt cOpil si am o lumE de Vis si Singura mea privireeil duCe'n parais!

Nu Ma Laud De Frumusetze Sh Nici De Mare Finetze.Am Yo Farmecu`Meu Asha Dupa norocu`Meu.Nu`s Mare Frumusetze Shy Nici Mare Tandretze.Dar Dak Ma Cunosti.Ajung Sa`ti Fiu Febletze:*

Hey tu!Nu e perfecta,nu e trista,nu e cea mai vesela.e doar pur si simplu EA

Renunta la metafore si epitete cretine...cand ele se bucura ca ai renuntat,da'i din cap si treci pe linia de start

?Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy?

Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •

nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ,ridica d0ar degetu` mijl0ciu`?

Ia`ti ,ma liber de la stress.Si atata interes.Chiar nu vezi ca totul.E din ce in ce mai pervers?

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu`

[[Si-ti mai spun ceva din ambitie,pastreaza-ma ca sunt pe cale de disparitie]]

Ai grija ce faci, actiunile devin obiceiuri. Ai grija ce obisnuiesti sa faci, obisnuintele devin caracter. Analizeaza-ti caracteul, iti devine destin!

Viata cateodata e in alb si negru...dar port mereu la mine o cutie de carioci!

Acuma zi,ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile p drost.C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

Multi imi gasesc defecte.Impresii in cap .Zi de zi cate`un fraier se crede baiat de baiat

Ceea ce il usuca pe tati meu de bani E pustoaica lui de 17 ani

Stilul ei pervers te fenteaza tot mai des ,te intrebi . oare ce nu a mers?

Parca n-are niciun defect, Cand se instaleaza seara, ea ii da efect. Si mi se pare corect, E o munca sa te mentii frumoasa. Respect.

ma vrei nu? dar iti zambesc si'ti spun bye bye!

.Fii falsă`!Trişează des şi fii sigură ca vei castiga un joc pervers!Toată lumea joacă pe interes!

Imi Reprosezi ca snt fitsoasa,plina de impresii si nici pe departe sa ating perfectiunea.Dar cum se face ca tot dupa fundu` meu esti!?

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jukat cu o papushik ce sentimente imita.

Nu Ma Supar Din Contra Sunt Chiar Fericita K Dak Eram Un "Nimeni" Nu Eram Atat De Barfita ! Castig Orice Meci,Pe Scena`ti Dau Scor Iar Dak o Dau In Bara Am Grija Sa Fie Bara`gol

Pune STOP cand te streseaza explika`i ca exagereaza nu`ntselege? abereaza? spune`i PA si se calmeaza!

.[Fata: Crimanala,sentimentala,afacere ilegala, Senzuala, profesionala, treaba e km temporara]

Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!

Ea nu te minte, arata ce simte! Vorbeste cuvinte intelese de Ea.

~ [ ] Nu esti decat un pusti de bani gata Sponsoru e tati vezi ca stie fata [ ] ~

Ma joc cu tine , devii nervos,chiar ai luat-o in serios ?

Poate lumea minte sau poate nu. Dar trebuie sa tii minte: EU NU SUNT TU!

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Lasa-i pe altii sa se agite, so what? Nu conteaza cine comennteaza! Iar daca esti pe faza o sa vezi ca nu ma intereseaza!

•»Educata de destin.•Simt mult si arat putin.

•Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin•

12567979098657837-67346576867576476407909754264324=-=97689Y746575254E
• Imi place sa cred ca n-am pierdut nimic. Si daca am pierdut ceva, inseamna ca nu mi-a trebuit.

Vreau sa fiu fericita, nu incerca sa ma lovesti.Nu mai insista acum ca ma iubesti.Nu mai suna, renunta la mesaje, stii ...Poate voi reveni, daca nu ma vei primi oricum nu voi suferi.

Ca au fost clipe si clipe,ai uitat sau nu,eu te-am iubit,tu ai gresit si m-ai tradat vezi tu...Atat am asteptat, sa vedem daca-ntelegi ca poti sa ai tot ce-ti doresti daca stii ce sa alegi.

Incearca sa traiesti asa incat nimeni sa nu te observe acolo unde esti.Dar sa se simta lipsa ta acolo de unde ai plecat.

Si poti sa pleci departe,n-o sa te caut acum,ca`ai dat foc inimii mele sh`ai lasat-o doar scrum!

Nu mai sunt copil cu slabiciuni de alta data,acum sunt slabiciunea altora.

In viata mea intra cine vrea,sta cat poate,dar ramane doar cine merita .

mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante

Zambeste chiar daca ai sa cazi.Zambeste chiar daca soarele apune si azi !

Loviturile vieţii nu sunt numai distructive, ci şi constructive; ca loviturile ciocanului în dalta unui sculptor priceput.

De vrei, du-te departe, dar nu te mai intoarce
Sufletulului meu da-i pace, nu te mai preface!

Am jucat cum mi-ai cântat, şi nu mi-a fost deloc bine
Dar a venit vremea,să cânt acum eu pentru tine.

Nu vreau un baiat care sa-mi dea luna de pe cer, si mai mult de atat nu sper ,vreau pe cineva care in fiecare seara suna sa`mi spuna, "Ai grija de tine, te pup, noapte buna".

Ureaza-mi noroc ca vreau sa fac ceva in viata .Te las linistit in lumea ta de gheata.

Prefer sa ma descurc cu ce am,prefer sa nu tac,prefer sa nu las,prefer sa sper in continuare,prefer sa cred ca dupa nori mereu urmeaza soare .

Dacă nu poţi, e treaba ta!uit-o că ea te-a uitat deja! ieri când ai plecat , erai orbit de fericire, dar azi . începi să simţi că fără ea nu-i bine

Să începem cu începutul:de azi promit să uit trecutul.

Probabil c-ai sa plangi, dar stiu prea bine...ca plangi doar din orgoliu pentru tine.

Esti ca-n povesti,nu mai esti.Ce conteaza?nu conta!Că erai parte-ntreagă din inima mea.

Si te rog sa intelegi ca n-am cedat, am mers si mers.M-am oprit sa-mi amintesc ca-n viata totu' are sens.

Cand te bantuie tristetea, cand pierzi toate, cand te doare, cand te-nsfaca gerul vietii sub furtuni, sub ani, sub vant, sa te-arati tacut si simplu, sa zambesti cu nepasare- e cea mai inalta arta dintre cate-s pe pamant.

Hai,intoarce-te si indrazneste sa ma privesti o data cum o faceai mai demult.Nu pentru ca te vreau inapoi,ci doar ca sa vezi ce ai pierdut !

Nu ma intreba ce si cum am facut.Priveste doar rezultatul:fara mine esti pierdut!

Toate fetele stiu ce vreau sa spun.Sterge-ti lacrima,mergi mai departe,nu-i un sfarsit de drum !

Shi daca ai fi iubit-o,te-ai fi intors de mult la ea.

Auzi,n`am inima de piatra.Nu esti primul care pleaca.Dar`esti primul care`ash vrea`ntr`o zi sa se intoarca

Fiecare greseala imi face cate un bine, n'am incredere in oameni am incredere in mine!

Daca vrei sa stii cum pot trai fara tine si ce rost mai are viata mea,iti raspund ca ma descurc destul de bine si am uitat tot ce ieri nu puteam uita:p:X !

Si cireasa de pe tort:Carul Mic şi Carul Mare le-ai pus, Doamne, la loc sfânt.Sus pe cer...dar, de ce oare, ai pus boii pe Pământ… ?

45263549805yhfg7wer982t68t670wt6w7er74367w4636e6e7r6t3456478679
• De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. De v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu…

• Dragostea e ca o clepsidra, cand ti-se umple inima ,ti se goleste creierul…

• Cine iubeste si tace, nici dracu n-are ce-i face…

• Ca o ploaie in desert ai aparut… Am simtit ca ma pierd intr-un sarut… M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor… M-ai facut sa te ador…

• Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…

• Dragostea e ca vopseaua unei masini.se obtine treptata, din mai multe straturi iar dupa ce este aplicat si lacul se gaseaste cineva care sa o zgarie….
In lume sunt 8 minuni… 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu… aceea esti tu…. iubirea mea !

• Nu te speria!Sunt la spital!m Mi-au gasit ceva la inima Fii fara grija, operatzia nu a reusit.Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu!

• Undeva, cineva se gandeste la zambetul tau si se bucura de prezenta ta in viata sa…

• Maine de as pierde tot, eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc…

• Sa iubim nebuneste tot ce straluceste pe acest pamant, fiindca alta viata nu ne este cunoscuta…

• Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea , dar o poti simti…

• Nimic nu e mai frumos decat IUBIREA …iar iubirea e mai presusus de orice !

• Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…

• Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

• Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da…

• Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang. tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa
iubesc !

Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo…

Daca pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesc si este ceea ce simt pentru tine ar trebui sa te uiti afara sa vezi ca a inceput sa ninga…

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton dar eu te vad mai pierduta ca un apel pe telefon

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.

Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu kre u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang

Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !

Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce "

Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti

(draguta )- M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas

Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetitza Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :

""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""

Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare

Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari

•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•» •»

» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… •?-+ •»

\( draguta ) » •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang! •»

» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :

Nu uita ca tu ai aleS` as tee indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ««

» »Imi zici ca e gOlan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine…

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

?»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. «?

? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?

? Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?

? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama

Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale….Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«

Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe kre il iubesti o iubeste pe alta?…….inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi……"«

Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu

Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita

Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta….Zambeste celor kre te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe kre ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…

De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea kre nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.

Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…

Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,….Sa te ridici….Cand altii te doboara,….Sa poti pastra….Cand altii vor sa te alunge….Sa razi chiar daca sufletul iti plange…….Si cald ramai….Chiar daca afara ninge….Aceasta-i arta DE A INVINGE

Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata DiVeLoR…mOaRtEa tAr***oR.:

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau

Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang

""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priVeStHE dAr nu aTinge …tE pOt resPiNge ! viseaza …dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…

uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, shy dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange….

*Cand iti voi vedea zambetul si voi sti ca nu e pentru mine atunci imi vei lipsi cel mai mult...
*Iubirea incepe cu o imbratisare, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.
*Un milion de cuvinte nu te vor aduce inapoi. Stiu pentru ca am incercat. Nici un milion de lacrimi. Stiu asta pentru ca am plans.
*Cel mai dureros lucru pe care un baiat il poate face este sa lase o fata sa se arunce in iubire cand el nu are intentia sa o prinda.
*Daca as fi nevoit sa aleg dintre a respira sau a te iubi, as folosi ultima mea rasuflare spunand: te iubesc!
*Cea mai pasionata iubire are cel mai rece sfarsit.
*Asa ca daca ma iubesti lasa-ma sa plec, si fugi repede fara sa stiu, inima mi-e prea intunecata pentru a-mi mai pasa, nu pot distruge o iubire care nu exista defapt.
*Nu ai avut niciodata nevoie de ajutor si iubire, m-ai tradat pentru a te salva pe tine...
*Aerul din jurul meu e greu ca intr-o cusca, si iubirea nu e decat un camuflaj al furiei.
*Nu te mai pot simti pentru ca m-ai daramat cu o forta distrugatoare.
*Cumva simt ca imi pierd steaua, ma pregatesc sa dispar, iubirea ta a stins lumina ce ma tinea viu.
Statusuri de despartire noi, pentru a vedea continuarea click pe "Citeste mai departe".
Part 2
Cele mai originale statusuri de despartire noi pentru tine:
*Asculta, cred ca tu si eu am ajuns la final. Vrei o reactie? A, bine, ok.
*Defectele mele sunt singurele care au mai ramas pure din toata relatia asta.
*Sper ca sti ca au inceput sa se vada liniile false din zambetul tau.
*Cum mai pot spera cand un nor sta deasupra mea? Tu esti partea din mine pe care vreau sa o inlatur.
*Da, esti frumoasa dar nu mai insemni nimic pentru mine.
*Iubirea e zgomot, e suferinta, iubirea este acea melodie trista pe care o cant mereu.
*Trec peste cu un zambet, nu e nevoie sa plang, un fleac e mai important decat situatia aceasta.
*Inima ta nu este deschisa asa ca trebuie sa plec, vraja s-a rupt...te-am iubit atat de mult.
*Tu esti lectia pe care a trebuit sa o invat, eu am fost castelul pe care tu l-ai ars.

Adorm in fiecare noapte cu gandul la tine \ din vise nimeni nu m-I tee poate lua ! Acolo esti cum vreau eu [si doar a mea ]. Pacat ca nu pot schimba vise cu realitatea

Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba . te-am pierdut pe tine .
E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU !
Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea.

Fiecare cuvant e o speranta in plus . fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez!
Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang . nu mai pot . te iubesc si te vreau inapoi
Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi.
Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape.

Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc. supara cel ce iubeste. cel iubit isi bate joc

Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1′, tristetea
incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu
tine

Iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATA, sa te impiedici de un
ciob numit NOROC, sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE, si ca
culegi o floare numita IUBIRE!

Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit
In lume sunt 8 minuni. 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu. aceea esti tu iubirea mea

Daca inima te lasa la mine sa te gandesti trimite-mi macar un msg ca sa vad ca ma iubesti

Am plans, am suferit, am pierdut atatea . totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi .

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc

De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as
mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare

As vrea sa fiu o stea. o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Daca as amaneta un gram din dreagostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva sper ca esti bine

M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am
gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine.
Abia atunci am realizat cat de bogat sunt

Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori
plingind. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii cand
taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus
la lumina

Busy pentru fericire si speranta, avaible pentru lacrimi.

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea.

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc.

Q tine am invatat ce e iubirea, cu tine am invatat ca pot sa iert, dar uh ai plkt sh m'ai lasat singura! Asha ca am invatat sa nu ai incredere in nmn, sa plangi cand nu mai poti

Fara tine doar furtuni adun. Nori de lacrimi fac din flacari si`ti spun ca am nimic fara tine

M-ai invatat sa traiesc. M-ai invatat tot ce'i omenesc. dar. NU m-ai invatat sa IUBESC!: (

Viata e o zana nebuna.Ea te poate face fericit,dar te face si sa suferi.O adori cand e buna cu tine,o urasti cand ajungi la limitele nervozitatii.

Ce rau e sa te nasti si sa ii privesti pe ceilalti cum iti spulbera toate visele inca din primele zile de maturitate. ! si tu neputincios suferi in tacere si nimanui nu ii pese!

In inima mea iubirea sa moara, mancata de carii in ritm de vioara, sa planga, sa urle in bezna murdara .

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit.

Daca inima te lasa la mine sa te gandesti trimite-mi macar un msg ca sa vad ca ma iubesti.

Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.
Dc ne indragostim si apoi nu mai iubim.si spunem adio fara sa gandim
♥Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti ! •"

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

• Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

Cu tine in gand , stau noapte si zi , si nu stiu viata fara tine cum ar fi .

10 vieti de'as sta cu tine tot ar fi putine

• Esti locu'n care intotdeauna m'am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

? Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! ? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?

• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •

• In mintea si inima mea o sa ramai toata viata • Chiar si atunci cand am sa mor si in mormant am sa`ti duc dor ! •

» Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mea . Si pe tine dragostea mea »

Acolo sus intr-un coltz de cer

E lumina si pot sa sper

Ca intr-o zi eu voi afla

Unde esti iubyrea mea

Acolo sus intr-un coltz de cer

Se afla sufletul meu stingher

Dar stiu ca va veni o zi

În care eu te voi gasi

invata sa suferi de vrei sa iubesti, invata sa fii liber de vrei sa traiesti, nu dispera cand viata te apasa si nu plange de-al tau destin. caci dupa lacrimi viata-i mai frumoasa, cum dupa soare ceru-i mai senin.

"» Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita. [?] «"

? Multi cred ca pot gandi pentru noi ? Dar noi nu inseamna mai multi ? Noi inseamna doar 2

? Mandria n`are loc in doi ? Ca ea e prima care naste un razboi ?

`• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceput . •

Du`te. somn usor. Fa bine.in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine. sa stai. retine. Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine.

? Daca vrei sa ma cuceresti. Invata sa iubesti. ?

pfff. Ce Sa`Tzi Fac ? AsTa e Firea. cReDeai Ca n ViaTa Te inSheaLa DoaR Pr!V!Rea ?

•[ ] Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e.in mintea mea acum traiejti doar TU . [ ]•

[ ] Orice s`ar intampla el p mne` ma ubesjte`[ ] . Eu sunt fetitsa lui.sji fara mne`nebunesjteeee` [ ]

AcCePtA`Ma FaRa NiCi1 ReGrEt. PrOmIt Ca O sA FiU SiNgUrU` TaU DeFeCt. [ ]

[?].OrIkT VoOr uNii. Nu Ne DeSpArTsIm.OriKt SpOoN aLtSii. NoOi Ne IoObIm. AzI Ne CeRtAm K`aJa E DrAgOsTeA. MaInE.SoArTa Ne Va ImPaCa. [?]

Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte.Invatz sa intorc spatele cand nu sunt pretzuita.Invatz sa ma fac respectata.Chiar daca nu toata lume m`nghite.

[_[-[? Si realizez ca pot.[Sa uit tot]?Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum.poate am pierdut ce aveam.ptr altcva mai bun?]-]_]"

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor. Mor incet.simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara."

"Sa Te |nTorc| |napo| n’am Sa Te rOg.Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH BlesTem ca De tOt PraFul Sa sE aLeaGa.;("

"Sh Va Plange Neincetat,dOrindu`sh s` Fi Uitat.Leganandu`I Durerea O Stea,O Mangaie cU Raza Sa!

Stii bine caci o porti in inima ta . Exista mai multe "ele" , dar totusi ,o singura EA

[...CateOdata imi pierd cumpatul,ma enervez atat de tare.nOrOc K zambesti frumOs,ma faci sa rad in seCunda urmatOare.

cand imi inumar prietenii, te pun de 2 ori :cand imi inumar prietenii, te pun de 2 ori :

E mai bine să fii nefericit de unul singur, decât cu cineva - Marilyn Monroe

mi amintesc cum ne jucam in ploaie, nu ne pasa de nimic desi problemele curgeau siroaie, desi lumea baga strambe intre noi mergeam mai departe si ii ignoram pe cei rai.Certuri si impacari deveneau chestii banale ca ne iubeam ca nebunii calcand orgolii in picioare /

Am facut greseli dar nu am facut din asta un secret,tocmai pentru ca nu le regret!stiu ca nimeni nu e perfect,sunt doar perfect atent sa nu le repet!

Si vezi.

Ca prin viata asta dOar Odata treCi,

Deci pe unde mergi, prOfita pana pleCi

.: ...la urma urmei tu nu ceri atat de mult, O viata fara griji ,ca timpul este scurt...

Iar dac-ai sa-ntrebi ce-a ramas la mine,

În inima am urme de tine

\

Ca sa obtii fericirea suprema trebuie sa ai pe cineva cu care sa o imparti

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii tai sa fiu... cea mai importanta fata.

Indiferenta , in acelasi timp atenta , sunt precauta de lumea prefacuta

Dar imi place cand imi spui tu "honey" si poate sa iti soptesc eu la ureche"treci la nani"!

Trec drept prin viata,si sunt mandra de trecut.

Am invatat ca dreptatea mi'o fac eu ,trec peste tine daca nu am incontro

Iata trec anii,ca zilele cu tine le am innumarat pe degete!\

Cum oare m ai gasit din atata lume?

Ti a zis ca ea nu e la fel ca celelalte,ti a zis ca poate intr o zi o sa iti arate...

Nu te grabiiiii misca te incet

Daca vezi sunete rosii verzi sau gri,esti unde ar trebuii sa fi

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Sa te gandesti,inainte sa pleci cu ea.ca sunt barbati,,care o vor pe-a ta

Nu vreau sa fac ceva frumos cand stiu ca nu are rost...Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu-ti convine eu n-am sa plang

Eu nu am impresii, tu ai impresia gresita.

Ai avut vreodata in viata ta,o fata pe care s'o visezi si noaptea,sa nu'ti imaginezi viata fara ea si sa te doara-n 14 de alta ?!

A fost odata , asta nu inseamna ca va fi mereu , :*

Un zambet , o amintire ,un suflet , vorbe , momente , tot ce e legat de tine pot numi viata . ♥

Through every dark night, theres a bright day after that...

|I need an angel, to break me from falling down,
An angel, to show me the right way now

.O femeie poate să ierte orice, în afară de faptul să nu-ţi pese de ea. [Marin Preda]

Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa`mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna !

Nu te plictiseşti în infern; te plictiseşti numai în paradis.

Niciodată să nu înlocuieşti un suflet bun cu un chip frumos!

Nu-mi pare niciodata rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva, mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara!

Astazi faci parte din trecut, desi imi umpli tot prezentul cu amintirea ta

Mi-e dor de inca un zambet Am pus atata suflet Si nu mi-ar fi atat de greu Daca intr-o clipa rece Iar mi-ar sopti ca imi trece Si se intoarce in viata mea

Dar ochii ei nu mai vorbesc
Ea ca pe o lacrima m-a sters

Suma inteligentei pe planetã, este constantãlînsã populatia se aflã în continuã crestere...
Munca în echipã este esentialã,iti dã posibilitatea sã dai vina pe altii.
Probabilitatea de a întâlni pe cineva cunoscut creste, atunci când esti cu cineva cu care nu vrei sã fii vãzut.
Exista douã tipuri de leucoplast: cel care nu se lipeste si cel care nu se dezlipeste.
Cand iti faci bagajele pentru vacanta,ia-ti jumatate din haine si dublu bani.
Omul se impiedica uneori de adevar, dar cel mai adesea el se ridica si isi continua drumul.
O zi inceputa bine se termina prost...iar o zi inceputa prost se termina si mai prost!
Indiferent ce se intampla, intotdeauna se gaseste cineva care stia ca asa se va intampla!
Niciodatã nu stii cine are dreptate, dar întotdeauna stii cine este seful.
Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca.
Daca totul pare sa mearga bine, cu siguranta ai omis ceva...
De obicei un drum fara obstacole nu duce nicaieri!
Tot ce e bun :ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa!

• Ma urastiii? ♥ Problema ta !

• Ma respecti ? ♥ Si eu pe tine!

• Ma copiezi ? ♥ Nu`mi ajungi nici pana la degetu` mic de la picior!

• Ma invidiezi ? ♥ Ai de ce !

• Ma barfesti? ♥ Bravo. N`ai de cat !

• Un sfat ! ♥ Nu te lua de viata mea !

• Regretzi ca m`ai cunoscut ? ♥ Mi se rupeeee !

• Ma iubesti? ♥ Ce bine! Si eu pe tine !

• te-am amagit ? ♥ N`a fost cu intentie !

• te-am insultat ? ♥ Foarte bine! Meritai !

• te-am jignit cand nu era cazu`? ♥ Iarta`ma!

• Indrazneata ? ♥ Daca tu esti pampalau !

• Incapatanata ? ♥ Pana peste masura !

• Ce fac cu viata mea ? ♥ Nu`i problema ta!

• Ai zis ce`ai vrut ? ♥ O sa asculti si ce nu vrei!

• K sa te multumesc ? ♥ N`o sa ma schimb !

• Rea? ♥ Cu cine merita !

• ti-am zis ca te iubesc ? ♥ Am fost sincera !

• Bunu` meu simt ? ♥ Depinde de al tau !

• Sincera ? ♥ Da, orikt de dur ar fii adevaru` !

• Geloasa ? ♥ Da, chiar daca nu`mi dai motive !

• Te urasc ? ♥ mi-ai dat motive !

• Impunatoare ? ♥ Ptr ca stiu ce vreau !

• Originala ? ♥ Mereu !

• Devotata ? ♥ Ptr ca stiu sa`mi mentin prieteni !

• Copiata ? ♥ De fiekre data !

• Tupeista ? ♥ Ptr ca tre` sa fiu mereu deasupra ta !

• Vrei sa`mi devi prieten ? ♥ Demonstreaza ca meriti !

• Indiferenta ? ♥ Dak nu ma interesezi !

• Parshiva ? ♥ Datorita unoraaa` dintre voi !
Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

" Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit. . "
" Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

" Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "

" Cei care te critica nu v-or decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata ! "
" Nici tu nu te cunosti, candva ve-i fi surprins de tine ! "
" Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde,ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le ! "
" Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga… "
" Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"
" Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant
" Romania este o tara in care pizza vine mai repede decat politia"Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare… "

" Nu stiu care este cheia succesului, dar stiu precis care este cheia esecurilor: incercarea de a face pe placul tuturor… "
" Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi! "

Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi… "

" Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti ! "
" Cu cat s-a scurs mai mult nisip prin clepsidra vietii noastre, cu atat mai clar ar trebui sa vedem prin ea… "
" Intelept este acela care traieste in fiecare zi ca si cum in fiecare zi si in fiecare ceas ar putea sa moara ! "

" Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva… "
Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’ "

" Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger ! "
" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-aspus ca un inger nu pazeste alt inger ! "

1. Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.
2. Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.
3. Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.
4. Prietenia este… tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii.
5. Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.
6. Prietenia este închisoarea sufletului de bună voie în trup străin.
7. Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.
8. Prietenia este un blând angajament al inimii.
9. Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc
10. Prietenia este una din mângâierile vieţii

. complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.
5. Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
6. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!
7. As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.
8. ←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→
9. ←♥→Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine ! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU !←♥→
10. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezenta
11.Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.
12. Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.
13. Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.
14. Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.
15.E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.
16. Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.
17. Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
18. Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.
19. Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.
20. Drumul catre casa unui prieten nu e niciodata lung

Prieteni ca tine gasesc la orice colt de strada.

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Daca razi, toti vor rade cu tine? daca plangi, vei plange singur

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt

Stiu cum sa ascund lacrimile stiu cum sa zambesc atunci cand inauntrul meu totul se prabuseste stiu sa plang razand si prietenii adevaratzi vor observa tristetea din ochii mei dar cei ce se prefac se vor preface in continuare si eu le voi raspunde avand aceeasi valoare

O prietenie trece si prin foc...daca ai prieteni falsi lasai in flacari si tu pleaca
Totii care`si spun in minte "am un prieten/adevarat/a".se mint singuri!

PRIETENII FALSI: Te vor barfi celor care te barfesc pe tine.

Priteni adevati exista trb doar sa stii sai gasesti

Un cerc de prieteni nu-l faci cu compasu un cerc de prieteni il afc c grija si cu atentie dar prietni falsi nu-si dau seama

>>Cazi pe pamant impinsa de`o falsa prietenie < <

Fereste-ma, Doamne, de prieteni, ca de dusmani am eu grija!
In viata tre sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor…… :X:X
Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang

Intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA.DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA: daca eu exist tu ce rost mai ai?PRIETENIA raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima…
Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.
3. In viata tre sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!