| Miss Maddy a întrebat:

Vreau statusuri in engleza, dar sa aiba si traducere, va rog.

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

I can`t live my life without my angel!; x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]

Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]

36 răspunsuri:
| Mady99 a răspuns:

Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]

I enjoy getting laid - Ador un ursulet pufos

Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi,spera pentru maine)

I love you,I miss you,I need you right now from me (Te iubesc, mi-e dor de tine, te vreau chiar acum pentru mine)

A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic)

I can`t live my life without my angel!; x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]

Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come [Traieste pentru astazi pentru ca ieri s-a terminat si maine s-ar putea sa nu mai vina]

I don’t miss you, I miss the person I thought you were. Don’t come back hoping I’ll be there.(Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti.)

For every 60 seconds. you stay angry, you lose a minute of the beautiful life that nobody can give you back... so you learn to be happy and smile[Pentru fiecare 60 de secunde. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti!]

The world is painted in black and white[lumea e pictata in negru si alb]

| qBecu a răspuns:

Not perfect, are original [ Nu sunt perfecta Sunt Originala ]. :3

| gorgistar a răspuns:

Nobody can ever take your place [ Nimeni nu poate lua vreodata locul tau ]

| Pop_Ana_1993 a răspuns:

Moor,cati distrusi la engleza

| Anonim_7453 a răspuns:

Life is a name...sex is a game...forget the name and play the game

| Boss_Alex_2001 a răspuns:

Am prieteni langa mine si dusmani langa tine