| Mixii a întrebat:

Buna love struck eu si colga mea. jucam adevar si provocare, penibil in 2 ma rog :d doar ca stim totul una despre alta si na. si vreau si eu niste provocari mai interesante, am ramas fara idei. vreau ceva gen : linge peretele, sterge geamul de pe hol. chestii care pot fi facute la scoala. :d funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.\
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.

1 răspuns:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa faci chestii care au legatura cu clasa(scoala). Uite cateva idei:sa sterga tabla; sa se invarteasca de 20 de ori si dupa sa mearga drept; Sa faca un compliment unui profesor sau sa jicneasca pe cineva; Sa puna unui coleg o hartie pe spate afara sa isi dea seama pe care scrie porc sau un cuvant urat; Sa sara pe geam; Sa linga buretele; Sa linga tabla.Si cam atat. Funda?