Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2757077intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
18 Sep
SATI 271.795AFISARI
142.744VIZITE
128.153V. UNICI
2 Aprilie 2012
Ingridd22 intreaba:

Buna!; x. Vreau niste statusuri despre cea mai buna prietenalove struck. Da sa nu fie d'alea pe care le gasesti peste tot pe net!` Vreau unele speciale! Mersilove struck. Dau funda!`

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    2 Aprilie 2012 19:23
    mariecarolyne a răspuns:

Salut! Aici ai o lista lunga, cu statusuri alesewinking :
    Versuri:
    Ca-ntrun vis si-o culoare
    Ne-am intalnit
    Ca un gand si o floare
    Ne-am vorbit
    Ne-am jucat impreuna
    Dar s-a sfarsit
    Ne-am jucat impreuna
    Dar s-a sfarsit(x2)
    Prerefren:
    Cand ai un prieten aproape de tine
    Uiti de ce e rau si te gandesti la bine
    Prietenia e un lucru sfant
    Si la ea am putut s-a jung
    Prietenia e de lunga durata
    Astfel si ca alta data
    Noi toti suntem impreuna
    Si facem o echipa buna
    Prietenii mei ma sustin
    Si pe mess convorbim
    Refren:
    Cu prietenii mei ma inteleg
    Si niciodata nu ma cert
    Cu prietenii ma intalnesc in parc
    Si cateodata ei sar peste gard
    Ce bine sa ai multi prieteni
    Iti aduc mai mult noroc
    Si te baga-n joc
    In jocul norocului
    Si al sportului
    Prerefren:
    Prietenii iti dau o seansa
    Si multa revansa
    Prietenii te ajuta la nevoi
    E ca si cum ar fi eroi
    Cand ai prieteni cool
    Totul e super bun
    Refren:
    Asta e viata perfecta
    Cu prietenii toti alaturi, alaturi
    Ne distram de hallowen cu maturi
    Am fi oameni tristi
    Fara prieteni artisti
    Este totul minunat
    Nu-i nimic de speriat
    Jumate din prietenï fac fapte
    Iar restul spun vorbe!
    COmplImentele tale nu ma ridica.criticile nu ma cObOara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pOt.sunt ceea ce sunt. iar daca nu`ti cOnvine nu ma plang!

Singura mOdalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten

In viata trebuie' sa fii sigur pe tine.Sa nu ai incredere in nimeni.Ca si cei mai buni prieteni ar putea sa te dezamageasca.Gandeste`te si fii sigur pe puterile tale nu pe a altOra!

Ea e langa mine cand prOblemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte. Te iubesc si Punct

Pentru Un Moment.Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitOr ca inaint

Te doare cand vezi ca nu. mi paSa.Si iti zic, a fost O simpla intamplare.Lasa

Nu e nevoie sa ma placa tOata lumea.la...

• 4 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 2 Aprilie 2012 19:14
    Raspuns anonim:
    Cea mai buna prietena este mama mea ea mereu ma asculta si cu sfaturi bune ma ajuta.
    Doar la greu vezi care sunt prietenii adevarati.
    E mai bine sa ai o prietena fidela si adevarata decit 1000 si false.
    Cind toti din jur mau judecat tu miai intins mina si mai ascultat iti multumesc ca esti linga mine mereu.
    Daca prietena cea mai buna te-a mintit odata inseamna ca nici nu ti-a fost prietena. Sper sa-ti fie de folos unele dintre ele Ps: Leam scris pe moment inventate de minebig grin fUNDITA?
  • 20 Aprilie 2012 00:10
    oLecsiiiii a răspuns:
    Am eu un status...
    ♥Sa se`oftice toti dusmanii`.ca te am pe tine...[; x]♥{si pe spatiile punctate scrii numele prietenei tale.Ex:Alexandra:Aliii. Ceva care sa rimeze si dusmanii!} Fundita?
  • 15 Iulie 2013 12:36
    Alisutzaa a răspuns:
    Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu!
  • 22 Martie 2013 19:32
    "Am 0 prietena importanta langa mine care tot timpul` m` sustine si-mi spune: " capuu` sus, 0 s` fie binee"

peste toate O s` trecem cu capul n sus. N` avem una pe alta, asta`i mai presus"

Suntem stilate si versate niste printese adevarate. moare lumea moare moare ca avem stima si valoare

"? Stie sa`mi;>` fie prietena` sa spui 'Da',ai cuajul sa spui 'Nuu'; x`.Si`n Situatii dificile`,ai curajul` nu e chiar perfecta:]` dar maa intelege` toata viata?"

Suntem fete bune Rau` =p~ ` Da suntem cuminti`;`. luate` pe`;> ` semnatura`;;] de la`;* parinti

""Prieteni` nu am multi` am doar cativa`:-x! Care` :] `stiu ca-s langa` mine mereu, orice `` s-ar intampla `! Iarr` restul sunt ` doar` simplle` cunostinte`;>` in viata mea`! T iubb` ""

In copilarie …fetitelor le plac papusile; x…iar baietasilor masinutele …cand crestem totul se schimba …baietasilor le plac papusile …iar fetitelor masinutele."

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe; d. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Ea ma certa, ea ma-ntelege ea e sora mea sh mi-o dovedeste"

•Mereu langa mine. Orice s-ar intampla. Ea v-a ramane mereu in inima mea!•; x"

Eaa ese fata` meea. EA ESTE totul` pentru mine. speranta zilei de maine; x|"

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe :d. Si Tot Ea E Singura Care big hug Are Rabdare Sa Ma Asculte smug. Te Iubesc Si Punct!"love struck

•Ea nu ma dezamageste, ea nu ma minte.Ea ma iarta Arata-mi tu o persoana mai minunata! :X:X

•Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu! :X

•Poate chiar stii ce zic sau poate o iei in gluma Dar sunt legata de tine ca un creion de guma! :X

•E langa mine acum, ea`i langa mine oricum! :X