| Mady_9264 a întrebat:

love struck! Vreau si eu niste statusuri daca vreti sa-mi dati,.:d. Ceva sa pot sal enervez pe fostul meu prieten. Gen de gagicasa sau ca nu ma mai intereseaaza!:dlove struck Multumesc'

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cel mai bun lucru pe care poti sa il faci prietenului tau ca sa vada ca nu te mai intereseaza si sa il enervezi, ar fi sa il tratezi cu indiferenta!
Puneti statusuri de fericire, de dragoste, frumoasa, asa incat sa vada ca esti fericita si implinita!
Asta o sa il doara mai tare decat o jignire, crede-ma!winking