Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2757859intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Sep
SATI 224.782AFISARI
111.242VIZITE
100.611V. UNICI
4 Iulie 2012
b3b3lushaellie intreaba:

Buna love struck:X vreau si eu niste statusuri de plictiseala dar sa nu fie prea lungi {adica de peste 4 randuri}

FUNDITA pentru cele mai multe si mai frumi!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    4 Iulie 2012 18:34
    qTedy a răspuns:

Nu am o viata perfecta. Dar stiu sa iau din ea ce'i mai frumos

•Vorbeste mult, e stresanta, râde întruna si fara motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.

Hai sa mai zambim si noi..Ca viata cica e "frumoasa"!

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! indiferent de cum era mincios sau infidel!

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat

Eu nu sunt perfecta, dar hai sa nu uitam cine esti tu!

Mesaj adaugat ulterior:
    Iubim viata, fara retete, fara regrete, nu exista zile perfecte, calitatile..noi le numim defecte.

Învata lectia, sterge emotia, mergi mai departe!?

Si zici ca ai mai trecut prin asta? intr-adevar,ai mai trecut prin asta,dar n-ai trecut niciodata dincolo de asta!

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

iubesc doar ceea ce apreciez, protejez doar ceea ce imi e mai scump, si ajung mereu unde imi propun

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta, si am scris cu degetul DISPARI

WOW. miscarea asta a fost chiar proasta
    Ea cu lesa, tu cu limba scoasa

Acele ceasului tac,,, iar tie iti suna in cap tic-tac, tic-tac.Ce sa vrei?! Ce sa mai ceri?! Daca n’ai puteri?! Timpul e nepretuit ca ziua de ieri []

cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

• 1 răspuns RSS raspunsuri)