| Esentialul a întrebat:

in data de 16 iulie am primit un transfer de credit de 37 euro in schimbul unor iteme pe metin2x pe reteaua Orange iar in data de 19 mi-a expirat creditul si am vrut sa incarc cand colo contul era gol. Ma poate ajuta cu cineva? Am vorbit cu un Operator Orange o spus ca poate este 0.37 dar este 37 am dat sa vada mai multi oameni poate vedeam eu rau laughing PS : Contul este valabil pana pe data de 16.09. 2014 FUNDA

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca aveai 37 euro ce faceai cu ei? ca oricum nu ii poti transforma in bani

| Esentialul explică (pentru suntserios):

Ii foloseam eu. Ce are daca nu imi incarcam cartela fiindca aveam credit.

| Mimzy a răspuns:

Sa nu mai ai incredere in faze din astea.Te-a pacalit...El s-a ales cu itemurile iar tu nu te-ai ales cu nimic! Daca va cunosteati in realitate, trebuia sa il pui sa fie de fata(desi nu cred ca va cunosteati in realitate), daca nu, trebuia sa intrati pe skype sau cv sa il pui sa se filmeze astfel incat sa vezi cu ochii tai ce face si cum face! Urat...

| MsSyCrEtZu a răspuns:

Tu ai dat itmul ala pe gratis ai primit un sms de la numarul lui ala cum ca ai primit 37 euro dar nu ti-a dat nimic numa u smsm asa de fatada am patit si eu la fel

| Esentialul explică (pentru MsSyCrEtZu):

Si nu stii cum a procedat? As face la fel si eu laughing