| AlyAlice08 a întrebat:

TPU! Am inceput de curand o poveste pe Wattpad. Tin foarte mult sa am succes cu ea, deoarece abordez un subiect mai...neobisnuit. Pasiunea mea este scrisul si traiesc prin asa ceva. Ceea ce m-a determinat sa fac o astfel de poveste este o prietena foarte buna care adora acest tip de carti. As aprecia enorm daca mi-ati spune parerea despre ea. Nu am intentia de a o face astfel cunoscuta, ci doar sa stiu daca va place. Va multumesc anticipat! O zi buna!

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pai...unde e?

| MeliAndreea a răspuns:

Bine, bine! Da' unde-i povestea? Sau ai scris asta doar ca sa ne spui de poveste?