| Catarina a întrebat:

Bunaaa! Peste doua saptamani am un majorat la care v a participa si "crush ul" meu. Am aflat acum o luna ca m a placut la un moment dat, nu stiu exact cand, dar eram intr o relatie. Acum nu mai sunt. Intrebarea mea este, cum sa fac sa am un moment de singuratate cu el? Sa ma bag in seama, alea, alea?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il apuci de o aripa si il iei la dans, vezi tu ce iese dupa

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Poți dansa cu el, poți ruga sărbătoritul să vă facă cunoștință sau poți saluta fiecare persoană în parte de la petrecere (dacă ai mai mulți cunoscuți pe acolo). Stai și tu pe lângă el mai mult, încearcă să intri în diverse discuții.
O zi plăcută!

| Kenya a răspuns:

Comunica foarte mult cu el si lucrurie o sa vina de la sine happy

| MidnightR a răspuns:

Pai da s-ar putea sa nu-i mai placa lui acum...
Anyway, nu ar fi oarecum logic sa te duci asa frumusel la el si sa il tragi de manuta mai intr-un coltisor? Eventual la plecare poti vorbi cu el.

| KateBubble a răspuns:

Poți să rogi pe cineva să vă facă cunoștință, dacă nu ați făcut-o pînă acum și apoi să începeți o conversație...sau chiar și un schimb de cuvinte. Nu poți fi sigură că o să ai ocazia să discuți cu el între 4 ochi, dar ai putea să încerci să dansezi cu el, sau poate chiar el o să te cheme, iar la un moment dat să îi spui că ai vrea să ieșiți puțin să vorbiți. Sau, dacă îl vezi pe el că iese să fumeze sau ceva. te duci și tu, sau eventual mai aștepți puțin, să nu pară ciudat. Te orientezi după situație... oricum, dacă te-a plăcut și vede că te bagi în seamă cu el nu cred că o să te ignore. O să fie ok, te asigurwinking