| Andr3y007 a întrebat:

Bunaaa TPU, as vrea niște sfaturi din partea voastră. Săptămână viitoare eu și prietena mea facem 3 luni de cand suntem împreună si nu stiu ce cadou i as putea oferi. Eu am 15 ani iar ea 14. Este o fata simpla nu ii plac chestiile legate de machiaj

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La evenimente de genul mai ales ca nu aveti prea mult impreuna ii poti lua un buchet de trandafiri (ca tot e cu lunile) si/sau o cutie de bomboane.

| AndraTpu a răspuns:

Buna happy

Incearca aici, sigur vei gasi ceva dragut: https://3gifts.ro/

| SkyPilot a răspuns:

In primul rand un buchet de trandafiri rosii. Daca esti in bani, eu I-as lua o bijuterie mica dar de foarte bun gust, din aur (poate alb su galben), cel mai bine ceva de purtat la gat. De cate ori o poarta se va gandi a tine.