| 21249902 a întrebat:

Bunaaa! Va rog... am nevoie de o poezie pentru bff... vreau sa contina si injuraturi si/sau jigniri pls

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Suntem prieteni de mult si ma cam doaren in **** de tine vreau sa mai stii ca te iau in strana sa te *** in vrana si cum sa nu vrei o babuta asa cu *** si **** ca alea si bune rau si mai ales alea din ceahlau si mai vreau sa-ti spun o poezie cat **** si o hartie si mai vreau sa iti zic ca ai **** unui pitic daca te *** in c*r ( steaua e a) vei zice ca sida si te pup in c*r ( steaua e a ) de bou cu c*aie de vitel si eu vreau sa iti zic ca nu ai putea sa **** nici un catel anesteziat la pat ca nu ai nimeri gaura si asta mi-a fost rima eu iti zic mancameai **** de drac ca lumea sa zica ura
P.S:pune tu virgulile ( e mai smechera cu virgulile puse )