| Yosefin a întrebat:

Ca sa te angajezi la o cafenea sau la fast-food trebuie sa faci un curs inainte? sau tot ce se face acolo te invata ei?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce vrei sa te angajezi. Daca te angajezi ca spalator de cesti si farfurii nu cred ca ai nevoie de curs.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista cursuri de barman, ospatar samd... depinde pe ce post te angajezi si ce vor de la tine cei care te angajeaza

| Yosefin explică (pentru suntserios):

Dar la Mccafe cere sa fac curs? e doar cu cafele si bauturi de genul.