| jessjess a întrebat:

Cam cat ar costa chelutielile unui student in cluj ( in afara de chirie care este 160 de euro pe luna)? Cam cat trebuie platit la apa, gaz, electricitate si mancare?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul depinde de tine cat consumi. Un pret o sa fie daca mananci covrigi cu iaurt, altul o sa fie daca bagi cate o pizza zi de zi

| corbulalbrosu a răspuns:

Valoarea utilitatilor poate varia intre 80-100 Euro. valoarea mancarii poate varia foarte mult si nu se poate cuantifica deoarece depinde de cat esti de gurmand sau pofticios.