| FaraNume1245 a întrebat:

Cam cat de incet trebuie sa iei o fata timida? Deci. Ea mi-a zis azi ceva gen "maine te las sa ma pupi". Hm. Cum ar trebui sa procedez? Normal ca o pup. Ar trebui sa fie un moment frumos, spontan, sau sa fie ceva gen anticipat?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Salut.
Acum mult timp am avut și eu o întâmplare exact ca asta. Eu timidă îi ziceam * Da, da, te pup * și alte aiureli. Până la urmă, zilele ce au urmat dădea să mă sărute, eu îmi găseam altceva să fac pentru a mă retrage, dar prietenii din grup tot ziceau și ne încurajau cu vorbe asemănătoare * Vreau să văd un pupic *. Până la urmă, într-o seară, când trebuia să plec, m-a luat în brațe, apoi încă mă ținea de talie ca semn că așteaptă ceva și l-am pupat eu.
Fă-i și tu ochi dulci într-o zi, fă-te plăcut ei, vorbiți mult, râdeți, iar când vă luați la revedere ia-o în brațe și fă la fel, ține-o de talie, uită-te în ochii ei și apropie-te de ea. În acest mod, nu are cum să " fugă", iar dacă o face înseamnă că are ceva probleme nerezolvate în mintea ei și asta ar însemna că îi este teamă.
Teamă : că nu știe să sărute, să nu se facă plăcută, să-ți facă o impresie proastă, să vă ciocniți nas în nas și altele.
Eu îți urez baftă și încearcă cum îți zic eu. Va fii cu succes, dacă nu, vorește cu ea pentru că îi este frică. Am trecut prin ce a trecut și ea.
Baftă. Fundă?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incet man, nu fi disperat

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Ia-o incet dar nici foarte incet...

Sincer, mi se pare o prostie ce face ea aici...auzi, "maine te las sa ma pupi".
Nu stiu ce sa zic, mi se pare oarecum absurd sa faci un astfel de program.
Ai rabdare cu ea, respecta-i acest program si totul o sa fie okay. Cu timpul o sa te lase ea sa te apropii mai mult.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ia ea incet. Astea sunt fandoseli. Trebuie sa stai dupa ea si sa-i cersesti iubirea. Ar trebui, da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da voie? cum naiba vine asta laughing. una timida nu ar fi zis in veci asa ceva. de fel stau si asteapta cu lunile si se roaga in mintea lor sa o faci o data.

| singuraticul90 a răspuns:

Ia-o incet, nu arata ca esti obsedat sau ceva de genu ca te lasa daca e timida cum spui, o sa ii fie frica de tine, asa am patit si eu laughing)