| Daniellllll1 a întrebat:

Cand ii vad pe astia perfecti,care daca le cade vreo fata "cu tronc", au toate sansele sa o cucereasca.
Si stau si ma tot gandesc: "Ce-am facut eu, sa nu fiu la fel ca ei? "crying

16 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca tocmai asta este: n-ai facut ceva. Curajul este 80%.

| Doub a răspuns:

Schimbă-ţi atitudinea.

| peperonies a răspuns:

Ai tras paiu scurt la loteria genelor.

| Eastwood a răspuns:

Aia perfecti pe care ii descrii tu, nu sunt perfecti, sunt vrajitori ( gagicari ), mai baga-te si tu in seama cu fata de care iti place!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da tu ce ai măi? ce te apucă?
ești fratele meu frumos kiss

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Aha

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

ce s-a întâmplat?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Multe..de aproximativ o luna

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

placi pe cineva?

| Daniellllll1 explică (pentru Daniellllll1):

* Multe., nici in stare nu mai sunt sa ma mai exprim crying

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Poate..Adica,mai mult ca sigur

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

și ce merge prost?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Merge ca intotdeauna, adica ca cealalta data, adica tot acolo o sa se ajunga.Nu sunt in stare sa ii spun 2-3 cuvinte, pentru ca ...de unde incredere s-a dus toata acum 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lispeste increderea in sine, ceva care le place fetelor. Multe fete prefera sa fii inganfat, prea increzator in tine decat sa fii timid sa nu deschizi gura, adica ce fac ele laughing.

| Ciumpi35 a răspuns:

Păi dacă tu stai și te plângi în loc să le arăți fetelor că tu ești ceea ce caută, normal că nu ești ca ei.

| CodreanuC a răspuns:

Ce s-a intamplat acum un an?